Šoferiem jārēķinās ar jaunām izmaiņām tehniskajā apskatē. Ko der zināt?

13 komentāri

Sākot ar šo gadu, autovadītājus, izejot tehnisko apskati, gaida izmaiņas. Ko der iegaumēt, dodoties uz apskates vietu? Par to plašāk Bez Tabu materiālā.

Autovadītājiem jārēķinās, ka 2012. gada un jaunākiem auto drošības ierīces tiks pārbaudītas vēl papildus. Tāpat katrs auto īpašnieks tiks informēts par riepu vecumu, taču tas nebūs šķērslis, lai neizietu apskati. Tas darīts tāpēc, lai vērstu šoferu uzmanību uz drošības jautājumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tas nozīmē, ka dati, kas noteikti, tiks automātiski sūtīti uz reģistru, nevis ievadīti manuāli. Jāpiebilst, ka kaimiņvalstīs drošības prasības ir vēl stingrākas.

Foto

Video

13 komentāri

TOP komentāri

 • Es
  +5

  Es

  Esmu gājis skati Zviedrijā kādām 20 a/m,un drošības prasības ir uz pusi mazākas,nepurina tur tev mašīnu,itkā censtos to salauzt...protams,ja kkas ir slikti,tad tas ari jamaina.cela nodoklis minivenam ar 2.5l dīzeli 50€...kur taisnība?

  27.01.2016 13:21

 • Pēteris Puriņš
  +4

  Pēteris Puriņš

  Katrs savu naudu tērē pēc saviem ieskatiem. Ne Tev par to lemt. Un aprobežots lauķis, kāreiz ir tas, kas skatās cita makā. Tavuprāt tiem kam mazāki ienākumi, brīvajā laikā vajadzētu tikai triept iekšā draņķīgu kandžu???

  27.01.2016 15:45

 • Dupsi LV
  +3

  Dupsi LV

  Latvija viss ir dupsi.. Visur tik nezin ko izgudro. Cik var dirst. Kaimin valstis viss ir normali un letak neka lv. Algas butu cilvekiem pacelusi un tad varetu domat kur kko varetu sapist. Dibena LV .

  27.01.2016 23:38

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas