Šo jauko meiteni invalīdi nekaunīgi padzen no bāra Vecrīgā. Dzīvojam neattīstītā “banānu valstiņā”?

28 komentāri

Kāda meitene, kurai ir problēmas ar staigāšanu bērnu cerebrālās triekas dēļ, klaji tiek diskriminēta kādā Vecrīgas bārā – apsargs viņu lūdz pamest telpas, lai arī nekāda pamatota iemesla viņam nav.

Jau mazotnē Sanitai uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka. Tā novērojama gaitā, bet pārāk lielas grūtības meitenei nesagādājot. Meitene mācās 12. klasē un nupat nokārtojusi pirmo eksāmenu. To ar draudzenēm viņa vēlējusies atzīmēt Vecrīgas karaoke bārā Funny fox jeb Jautrā lapsa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Meitene vienmēr mācījusies, kā pati saka, parastās skolās, un jau kopš 18 gadiem pilnvērtīgi izmanto pilngadības sniegtās iespējas. Dzīve jau tā nav pavisam viegla – dažkārt piedzīvota nicinoša attieksme no vienaudžiem, bet parasti atskatās bērni.  Tāpēc secināms, ka šoreiz Jautrās lapsas apsargs – pieaudzis cilvēks  – prātojis gluži kā bērns. Bez īpašiem paskaidrojumiem, lai arī meitene nekādas nekārtības neradīja, viņai tika palūgts doties projām. Raidījums Bez Tabu jau vēlāk vaicā, kāds ir pamatojums, taču konkrētu atbildi tā arī nesaņem.

Ja reiz kluba darbiniece atsakās pamatot izraidīšanas iemeslu jaunietei, Tiesībsarga birojā šādu rīcību definē vienkārši – diskriminācija.

Video

28 komentāri

TOP komentāri

 • Igors Belkovs
  +12

  Igors Belkovs

  Ir jau dažādas sociālās grupas, kas ir diskriminācijas apdraudētas. Tikai attieksme nav vienāda. Diez vai sargs uzdrošinātos neielaist geju vai tumšādaino, jo tie sanāk ir privileģētāki un saudzējamāki. Īrijā piemēram šāds apsargs atvadītos no €5000 pat ja būtu izteicis kādu aizvainojošu frāzi. Latvijā Tiesībsarga kantoris ir butaforija. Jansons vienkārši ir runājoša lelle. Nu un ka pateica? Nu un ka novērtēja to par diskrimināciju? Nospļauties! Tam ko viņš saka nekad nekas arī vairāk neseko. Ne krimināla, ne administratīva atbildība. Turklāt apsargs var tagad pateikt ka viņam likās ka meitene ir spaisu sapīpējusies un tāpēc neielaidis. Neviens viņam neko nepadarīs, jo atsauksies uz 'facecontrol'. Ar geju tās lietiņas nebūtu tik vienkāršas, jo tūdaļ paceltos brēka visos sorosoidālajos medijos un apsargs vienkārši zaudētu7 darbu.

  25.03.2016 14:52

 • ..
  +9

  ..

  aaraa no darba!!!!!!!un ar liegumu apsardzee straadaat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  25.03.2016 15:33

 • skrējējs
  +7

  skrējējs

  Bāra nosaukumu raksta obligāti vajadzēja pieminēt!un to taukmūli nofotogrāfēt!

  25.03.2016 16:33

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas