Smieklīgi! Kas traucē Saeimas spīkeres Ināras Mūrnieces uzrunu?

1 komentārs

Vairāk nekā 1000 cilvēku šodien pulcējās pie Brīvības pieminekļa, lai pieminētu 1949.gada 25.marta deportācijas upurus! Uzrunu klātesošo priekšā sacīja Saeimas spīkere Ināra Mūrniece. Viņas runu iztraucēja vējš, kurš nekrietni pabojāja arī viņas frizūru.

Raidījums Bez Tabu bija liecinieki situācijai, kad Saeimas spīkeres kaitinošā matu šķipsna traucēja viņai koncentrēties uzrunai. Priekšējā matu šķipsna vairs nevēlējās stāvēt tai paredzētajā vietā, bet ļauties vējam un plīvot tieši priekšā Ināras Mūrnieces sejai!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Noskaties jautro video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    +1

    Nu re

    Kāpēc, nekrietni? Krievu staļinistam un nacistam par prieku?

    25.03.2016 17:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas