Smēķēšanas aizliegums neattiecas uz āra terasēm – tajās var smēķēt uz nebēdu!

0 komentāri

Vērīgākie Bez Tabu skatītāji noteikti raidījuma mājaslapā ir pamanījuši sadaļu Sūdzību dēlis! Tā ir vieta, kurā jums ir iespēja iesūtīt ziņu par kādu problēmu un pabrīdināt citus! Šoreiz ziņu iesūtījusi skatītāja Liene!

Labdien! Uz balkoniem pīpēt nedrīkst, pieturās arī nedrīkst, plāno aizliegt smēķēt arī savās automašīnās! Bet – kāpēc ir atļauts pīpēt vasaras kafejnīcās? Kamēr tas būs atļauts, tikmēr biznesmeņi to izmantos savā labā, bet nepīpētāji un bērni cietīs! Kafejnīca, lai arī privāta, bet tomēr sabiedriska vieta! Iesūtu foto no āra terases septītajā stāvā Galerija Rīga restorānā “Papa”! Ar cieņu Liene!

Par smēķēšanu var dzirdēt visapkārt – tur plāno aizliegt, tur jau aizliegts! Bet, ja tā padomā, āra terasēs parasti ir atdalītas vietas, kur sēž smēķētāji, bet kur nesmēķētāji. Protams, neviens kafejnīcas īpašnieks nav burvis un nevar paredzēt, kad vējš pūtīs vienā virzienā, kad otrā! Bez Tabu devās pie Veselības ministrijas pārstāves noskaidrot atbildi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas