Smēķēšana vai alkohols mūzikas video atstāj ietekmi uz jauniešiem, brīdina psihologs

0 komentāri

Šokējoši videoklipi popmūzikā vairs nav nekāds pārsteigums, taču dažreiz nācies aizdomāties – vai, redzot savus muzikālos varoņus, kuri klipos smēķē un lieto alkoholiskos dzērienus, daudzi var “pavilkties” uz ko līdzīgu?

Kā skaidro psihologs Dainis Balodis, tad šāda ietekme ir reāla, jo tā saistās ar slaveniem cilvēkiem, kuriem daudzi vēlas sekot. Visvairāk riskam ir pakļauti tieši jaunieši, kuriem vēl nav nostabilizējusies vērtību skala.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Psihologs norāda, ka mūzikas video tiek piedāvāts kā pasaka, kurai skatītāji nereti arī notic. Savukārt mūziķis Guntars Račs populāro mūziku sauc par klausāmvielu nenobriedušiem cilvēkiem, taču par kāda ietekmēšanu, rakstot savas dziesmas, nav domājis.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas