Smagā tehnika dangā ceļu, tikmēr cieš vietējie iedzīvotāji

0 komentāri

Viena bedre, otra bedre, trešā bedre – meža zemes ceļš, kas ved uz Saleniekiem, apdzīvotu vietu Salaspils pusē, klāts neskaitāmās bedrēs. Ceļu stāvokli vēl jo vairāk pasliktina smagais meža izcirtēju transports, kam tagad atļauts braukt pa šo ceļu.

Pie ceļa uzstādīta zīme, kas nosaka – te aizliegts pārvietoties ar tehniku, kas smagāka par septiņām tonnām. Taču tagad, kad tiek izcirsts mežs, ceļazīme aizklāta ar melnu maisiņu, un smagā tehnika brauc pa šo ceļu, radot vēl lielākas bedres. Savukārt tās pamatīgi bojā vieglo automašīnu stāvokli, visvairāk cieš spēkratu ritošā daļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc Bez Tabu intereses ceļazīme, kas ierobežo smagās tehnikas pārvietošanos pa šo ceļu, tiek atjaunota, taču meža izciršanas darbi turpinās.

Foto

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas