Skolas direktore nelaiž ēdnīcā Bez Tabu žurnālistu! Vai bulciņu dēļ?

100 komentāri

Sākot no šā gada 1. janvāra, Latvijas skolās aizliegts tirgot miltu izstrādājumus, tostarp skolēnu iecienītās bulciņas… Izskanējis, ka dažas skolas naski ievēro šo aizliegumu, bet citas – izliekas to nezinām.

TV3 raidījuma Bez Tabu komanda devās uz vairākām Rīgas skolām noskaidrot, kāda situācija ir skolu ēdnīcās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viena no izvēlētajām skolām bija Rīgas 88. vidusskola, kuras direktore neparko nevēlējās ielaist Bez Tabu žurnālistu Artūru Špaku un operatoru ēdnīcā.

Foto

Kāpēc, skaties jau šovakar plkst. 19.35 Bez Tabu!

100 komentāri

TOP komentāri

 • Mikimausis
  +12

  Mikimausis

  Ja jau bulciņas nedrīkst tirgot tad jau maizi arī nedrīkst pārdot

  19.01.2016 14:00

 • 123
  +8

  123

  Pirms aizliegt produktus, vajag padomāt par produktiem, ar kuriem aizstāt maizītes un šokolādes. Un kas slikts ir šokolādē? un balto maizi arī vairs nedrīkst est?

  19.01.2016 18:25

 • Vērotājam
  +8

  Vērotājam

  Varbūt nejaukt kopā 2 lietas varētu? Viens ir kafejnīca, otrs ēdnīca. Kafejnīcas skolās ir bulkotavas šobrīd, kas jāapkaro, kas ir atklāta veselīga uztura normu neievērošana. Ēdnīcu jautājums pa produktu kvalitāti arī tiek risināts, cik dzirdēts. Nav tā, ka pirmo dienu tas konstatēts, ka ēdinātāji taupa uz produktu kvalitāti.

  19.01.2016 17:47

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas