Skaties FOTO! Lūk, kādi latiņi glabājas latviešu mājās!

0 komentāri

Jau kopš 2014. gada 1. janvāra Latvija kļuva par 18. Eirozonas dalībvalsti! Tieši tad Latvijas iedzīvotāji viscītīgāk mainīja valūtu no latiem uz eiro. Lai gan ir apritējuši divi gadi, Bez Tabu skatītāji mikroblogošanas vietnē Twitter iesūtījuši bildes ar lata kolekcijām, kas vēl joprojām saglabājušās viņu mājas.

Lats bija Latvijas Republikas nacionālā naudas vienība. Vienā latā – 100 santīmu. Lats bija vienīgais likumīgais maksāšanas līdzeklis Latvijā līdz 2013. gada 31. decembrim. 2014. gada 1. janvārī lats tika aizvietots ar eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties Bez Tabu skatītāju izveidoto galeriju!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas