Visatļautības kalngals! Policists brauc bez tehniskās apskates, nemaksā sodus un “uzmet” invalīdu

Ropažu novada pašvaldības policists veic mahinācijas, lai samazinātu nodokļu slogu, pārvietojas ar automašīnu bez tehniskās apskates un neapmaksā piespriestos sodus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, ziņo Bez Tabu skatītājs.

Atpakaļ uz rakstu

34 komentāri

 • Mr Fredrick

  Mr Fredrick

  Es esmu Mr Fredrick Petersons. Cienījama, likumīgu un akreditēta aizdevējam. Mēs dodam no aizdevuma visu veidu, ir ļoti ātri un viegli veids, LIKE- hipotēku, mājokļu kredīti, biznesa aizdevumi, slikta kredīta aizdevumiem, komerciālu aizdevumu, Start-up-apgrozāmā kapitāla aizdevumus, būvniecības aizdevumi, auto aizdevumus, viesnīcu aizdevumus, students aizdevumi, individuālie aizņēmumi, parādi Consolidation Loan, tik daudz vairāk ... Vai jums ir nepieciešams kredīts? Vai esat bijis meklē kur saņemt kredītu? Vai jums ir mēģināt iegūt jebkāda veida šiem aizdevumiem minēts iepriekš? Tad atbildēt tagad (fredrickpetersonloan@gmail.com). Ja jūs vēlaties saņemt pieejamu aizdevumu. Mēs esam 100% garantija, ar zemāko likmi 2% visiem kredītiem, ar bezmaksas nodrošinājuma pabalstiem. Tiklīdz mēs saņemsim jūsu atbildi, mēs varētu uzreiz sākt apstrādāt savu aizdevumu ..... 24/7 stundas finansēšana ...
 • MacBeton

  MacBeton

  Tas invalīds ir galvas invalīds? Paziņo policijai ka mašīna nozagta un beigta balle!
 • Lancelots

  Lancelots

  Rīgā, Ulbrokas ielā 13. Ļoti bieži viena mašīna ar logā ielīmētu valsts policijas uzlīmi stāv uz trotuāra, kas nav atļauts. Bieži braukā apkārt pašvaldības policija un soda nepareizi novietotus auto, bet to mašīnu nekad neaiztiek. Stāvvietā pie mājas ir maz vietas, tāpēc ir iespēja izmantot maksas stāvvietu ar 3 stāviem.

  VIENS LIKUMS, KAS DOMĀTS VISIEM, BET IR IZREDZĒTIE UZ KO TAS NEATTIECAS.
 • Tas, kurš zina

  Tas, kurš zina

  Lielvārdes pašvaldības policijā arī ir viens tāds pats frukts
 • Guntis.B

  Guntis.B

  Atbrauciet pie mums uz Aizputi,tur poličiem ģimenē pa vairākam mašīnām un nevienai nav apskates,braukā gadiem.Savejos tak neaiztiek.
 • Juris

  Juris

  Cik lielam ir jābūt muļķim ,lai pārdotu un nepārakstītu auto. Tie tak ir sīkumi ,pāris sodi, te jau var rasties problēmas vairāku desmitu tūkstošu apmērā ko jāsedz mašīnas īpašniekam.Atkarīgs ko tas meistars ar to auto bez octa savāra.
 • chw

  chw

  Kur vispaar paats nepārrakstīt. Kaut tas būtu ģimenes loceklis no blakus mājas.
 • .....

  .....

  Kauns,ka mums ir tāds raidījums "Bez Tabu",kuri māk publiski nomelnot,bet kad patiesība izrādās citāda,atvainoties nemāk.Kurš gan grib parādīt,ka kļūdijušies,kauns pa visu ğīmi.Tas Robert Blauss ir akmens tavā lauciņā.Lai tev dzīvē veicas!
 • Seskis

  Seskis

  Invalīds palīdzēja draugam uzmest valsti to arī ir pelnījis. Nejau par velti atdeva autiņu. Milicis kā milicis, puse bez TĀ braukā jo nevar atļauties nodokļus par savām knapajām aldziņām nomaksāt. Pabērns pabērnam pāri nodaeīja
 • autors

  autors

  diemžēl Valsts policijā ir vēl viena shēma kā nemaksāt ceļa nodokli.. viss itkā ir oficiāli.. bet nodoklis nav jāmaksā.. un tā brauc daudzi policisti Latgalē.. beztabu varētu pārbaudīt..

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.