VIDEO: kāpēc paralimpieši nav tikuši pie šikajiem izlases apģērbiem?

2 komentāri

Latvijas paralimpiskie sportisti šobrīd ar rūgtumu sirdī gatavojas Riodežaneiro paralimpiskajām spēlēm, jo uzzinājuši, ka sportisti nav tikuši pie šikajiem valstsvienības tērpiem.

Ar paralimpiešiem Bez Tabu tikās Rīgas 4. Speciālās internātpamatskolas sporta laukuma svinīgajā atklāšanā. Kontaktējoties ar bērniem, sportistu sejas rotā smaids, kaut patiesībā sirdī ir rūgtums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvijas Olimpiskā komiteja pie sportistu tērpu vizuālās identitātes strādāja divus gadus. Olimpieši saņems 30 apģērbu vienības, piecus apavu pārus un 18 aksesuārus. Kopā viena sportista apģērbšana izmaksājusi aptuveni 1700 eiro. Paralimpiešu sporta tērpu iegādei nepieciešami aptuveni vairāk nekā 15 tūkstoši eiro. Sporta padome lēmusi piešķirt 50% no nepieciešamās summas, taču to vēl jāapstiprina valdībai.

VIDEO: kāpēc paralimpieši nav tikuši pie šikajiem izlases apģērbiem?

Bet šajā stāstā ir arī laba lieta- sabiedrība ir sarosījusies un dienas laikā ar portāla www.tuesituvari.lv starpniecību saziedojusi 1000 eiro mūsu paralimpiešiem. Un vēl kāda laba ziņa- banka Citadele nolēmusi ziedot 6000 eiro, lai mūsu sportisti tiktu pie parādes tērpiem! Šie parādes tērpi tiks šūti Latvijā un būs no lina! Tagad vēl atlicis iegūt līdzekļus, lai tiktu pie jauniem, skaistiem sporta tērpiem, lai mūsu sportisti ar lepnumu varētu doties pēc zelta medaļām. Ja arī jūs vēlaties atbalstīt paralimpiešus dodieties uz mājaslapu www.tuesituvari.lv

2 komentāri

TOP komentāri

 • visvaldis
  0

  visvaldis

  Tas ir šausmīgi , tiešām mes invalīdi mūsu valstīj ir apgrūtinājums .
  Kad saslima mūsu prezidents domāju nu bejdzot valdiba pieversis uzmanibu medecīnai , bet diemžēl iestājās karteja amnēzija . Un tapat par mūsu sportistiem invalīdiem netīši aizmirsa . KAUNS

  15.05.2016 12:25

 • SO.
  0

  SO.

  Un naudas dalitāji politiķi atkal klusē. Kad būs medaļas, gozēsies slavas saulītē un nemaz nekaunēsies.Un atkal neviena atbildīgā.

  14.05.2016 19:15

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas