Vai deputātam pieklājas šāda rīcība? Saskaņas biedrs Purmalis garāžās sarīko pamatīgu “jandāliņu”

1 komentārs

Pagājušajā mēnesī Bez Tabu saņēma informāciju par konfliktu Vangažos. Tur esošajā garāžu kompleksā ir izveidots kooperatīvs, par kura priekšnieku ievēlēts tās puses deputāts Igors Purmalis, kurš pēdējās pašvaldību vēlēšanās ievēlēts no partijas Saskaņa listes…

Vangažnieki ir iemūžinājuši deputāta attieksmi pret tiem, kuri mēģina doties uz savu radinieku garāžām, bet nav kooperatīva biedri. Skaļa kliegšana, grūstīšanās. Vietējie iedzīvotāji saka, ka šis nav vienīgais konflikts ar šo kungu. Atklājās arī tas, ka gadiem nav ticis sakārtots jautājums par garāžu kompleksa nodošanu ekspluatācijā, pēc likuma tās nedrīkst izmantot. Kā arī tas, ka teritorijā tiek veikta video novērošana, bet materiāli atrādīti trešajām personām, ko arī aizliedz likums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nupat atkal ir saņemts signāls no tās puses. Par kādu konfliktu, kurā iesaistīts jau pieminētais Inčukalna deputāts. Tās puses iedzīvotāji apgalvo, ka šoreiz viss beidzies ar dūru vicināšanu. Nonākšana slimnīcā, steidzami veikta operācija, dažādas pārbaudes. Kā stāsta kāda 1941. gadā dzimušā vīrieša sieva, iznākums konfliktam Vangažu garāžu teritorijā.

Virtuālajā vidē ir pieejami materiāli par notiekošo garāžu teritorijā. Grūstīšanās, kliegšana, asaru gāzes lietošana. Kas, pēc, iespējams, cietušā vīra sievas teiktā, ir iemesls šim konfliktam.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • SO.
    0

    SO.

    Interesanti, kas raksta informāciju tekstus.Grūti lasīt teikumus ( pareizāk-frāzes) ar tik daudzām stila un interpunkcijas kļūdām.Ļoti "grēko" Bez Tabu sižetu aprakstitāji.

    27.05.2016 06:53

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas