“Tropicana” cirkā “apdzirda” pērtiķi, sper krokodilam un liek publikai aplaudēt, ziņo dzīvnieku aizstāvji

“Tropicana” cirkā šovā bērniem tiek rādīts, kā dresētājs pērtiķus ”apdzirda” ar degvīnu un aicina publiku aplaudēt par šo rīcību. Savukārt krokodili šovā tiek kaitināti, apmētājot tos ar dažādiem priekšmetiem, spridzinot viņu mutēs gaisa balonus, bakstot tos ar skrūvgriezi, sperot ar kājām un velkot aiz astes pa zemi” – sašutumu pauž biedrība “Dzīvnieku brīvība”.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • jana

  jana

  Es besen biju uz Tropikana cirku. Ja bija zel dzivniecinu, bet ir viens bet. Nau jau teikts kad merkakisiem tiek dots degvins. Iespejams ka taja pudele vienkarsi ir ieliets udens. Un runajot par krokodilenu. Vinu neviens ar kajam nespardija tad kad izrade bij mana pilseta. Nevajag aplami te visu uzrikot. Protams zel. Bet tas ir cirks, lai izklaidetu cilvekus. Ar likumu tas nau aizliegts. Bet tai dresetajai pasai pa galvu vajadzetu iedot.
 • Laima

  Laima

  Uz cirku,kur tiek iesaistīti dzīvnieki,iet degradēti cilvēki kuriem patīk skatīties un radīt saviem bērniem, ka dzīvnieku mocīšana ir laba un uzjautrinoša nodarbe . :@
 • Iveta

  Iveta

  Un publika tupa aplaudē un vel maksā par tādiem priekšnesumiem
 • Nožēlojami

  Nožēlojami

  Šie raksti ir nožēlojami! šie dzīvnieku aizstāvji arī nelieto gaļu uzturā un saviem bērniem arī nedod? šaubos. ja kāds nodara pāri mērkaķim- tad tas ir slikti, ja katru dienu ēd citu dzīvnieku gaļu - tas ir labi. Riebjas šīs sabiedrības domāšana!
  • TISP

   TISP

   Tas jau sen ir zināms ka sabiedrībā valda diezgan liela liekulība. Būtu pārsteigums ja tā nebūtu.
 • Linda

  Linda

  Nabaga krokodīlēns tiek ciniski dzenāts un tracināts. Dzīvnieks izmisumā. Un tā ar visiem lopiņiem. Likvidēt to koncentrācijas nometni dzīvniekiem!!!!!
 • 72 gadus JAUNS

  72 gadus JAUNS

  KO VINA TUR RUNAA A-- TIEM MERKAKISIEM VISIEM ZOBI VAI NU IZRAUTI VAI APVILEETI ,,,TAD NAV KO TOS PLEESONAS MOCIT DRESEEJOT ,TIE DZIMUSI BRIIVIIBAI NEVIS DRESEETAAJU SMADZENU MAITAJUMIEM ,SKAT DRESEETAJA SAVU NEG,ENEGIJU SITOT MERKAKITIM ATDOD ,LAIKAM VECIM SAVAM IEBELZT NEVAR MDABUS TAK ATPAKAL

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.