Smagi slims vīrietis uzskata, ka valsts neļauj viņam tikt pie dzīvībai svarīgiem medikamentiem

1 komentārs

Pirms 15 gadiem Vilnis nejauši uzzināja, ka ir inficējies ar C hepatītu. Vīruss progresēja un nu jau vairākus gadus kungs sirgst ar aknu cirozi. Latvijā pieejamo medikamentu, kas ārstē C hepatītu, cena ir 64 000 eiro!

Vilnis līdzvērtīgus medikamentus atradis Indijā, kur tie maksā aptuveni 60 reizes lētāk – 1500 eiro. Vīrietis zāles pasūtījis, taču tikmēr Latvijā mainījusies likumdošana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Medikamenti šobrīd atrodas muitā un tos tuvākajā laikā plānots nosūtīt atpakaļ uz Indiju. Vīrietis zaudēs gan samaksātos līdzekļus, gan iespēju ārstēties.

Vilnim nepieciešamie medikamenti nav kompensējamo zāļu sarakstā, līdz ar to vīrietim pašam jāspēj atrast nepieciešamos līdzekļus, lai pilnvērtīgi dzīvotu. Kādēļ valsts neļauj viņam tikt pie dzīvībai svarīgiem medikamentiem? Skaties video!

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • zemene
    0

    zemene

    sarunajiet, lai jums kāds Krievijā nopērk un atved. protams, žēl zaudētās naudas, bet varbūt var vēlreiz savākt to summu.

    11.05.2016 20:06

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas