Šīs mājas iedzīvotāji ir spiesti dzīvot bailēs viena cilvēka dēļ… Kas viņš ir?

0 komentāri

Daudzi desmiti ģimeņu ar lielākiem vai mazākiem bērniem, sirmgalvji bīstas no veselības, pat dzīvības draudiem, jo sociālajā namā Ulbrokā uzdarbojas kāds piromāns. Pēdējā pusgada laikā degusi koplietošanas tualete, virtuve, pavisam nesen un visnopietnāk liesmas plosījušas nama ceturto stāvu.

Izdeguši dzīvokļi, apdegušas, arī salauztas durvis, kas liecina par iemītnieku izmisīgu glābšanos no liesmām. Tāpat arī remonts, lai pēc iespējas ātrāk varētu atgriezties istabiņās – tas viss šobrīd redzams 4. stāvā. Bet, lai saprastu, kurš, iespējams, vainīgs pie šā un citiem ugunsgrēkiem namā, jāatgriežas pagātnē, dažas minūtes pirms dega stāvs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izdodas noskaidrot, ka šajā ēkā dzīvo arī kāds vīrietis vārdā Aleksejs, kurš greizsirdības scēnas dēļ alkohola reibumā devis mājienu, ka dedzināšot. Turklāt deguši mitekļi tieši tur, kur viņš izmētājis savas mīļotās sievietes drēbes, nevis iespējamā piromāna miteklis.

 

Foto

 

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas