Sieviete stāsta par pārdzīvoto, kad zaglis, piedraudot ar nazi viņai un bērnam, nozog auto

0 komentāri

Šonedēļ Latvijas sabiedrību satricināja kāds palīgā sauciens sociālajā portālā. Jauna ģimene piedzīvo brutālu laupīšanu gaišā dienas laikā, kurš varēja beigties ar viņu bērna nolaupīšanu. Bez Tabu tikās ar ģimeni. Ko viņi atminas un, vai nolaupītais auto ir atradies?

Katrīnas dambis. Poliklīnika. Uz to, sapotēt vecāko meitu, ierodas ģimene, kura nenojauš, ka tā diena viņu dzīvē paliks atmiņā uz mūžu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cietušajiem nav nekādas nojausmas, ko laupītājs gribējis panākt ar savu rīcību.

Laupītāja pēdas vēl tiek dzītas, bet policija jau no auto paņēmusi visus bioloģiskos pierādījumus. Notikušo auto saimnieki uztver kā mācību un secinājumus iesaka arī citiem.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas