Populāri sociālie tīkli nākotnē pārtaps par virtuālo kapsētu! Uzzini, kāpēc!

2 komentāri

Arī pēc nāves daudzu lietotāju dzīve virtuālajā vidē turpinās, jo viņu sociālo tīklu profili joprojām ir aktīvi. Izrādās, ka sociālajam tīklam Facebook, kam ir pusotrs miljards lietotāju, deaktivizēt nelaiķu profilus ir gana sarežģīts.

Pirms dažām dienām draugi un paziņas apsveica dzimšanas dienā pasaules apceļotāju Jāni Vaišļu, kurš jau gandrīz pusgadu atdusas zemes klēpī, citi to darījuši aizgājēja piemiņai, bet citi nav zinājuši, ka viņš ir miris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Populārai interneta vietnei Faecbook.com Latvijā nav savas kontaktpersonas, un vienīgā iespēja, kā panākt, lai viņsaulē aizgājušā profils tiek dzēsts, ierindas lietotājam ir rakstīt ziņojumu.

Formalitātes nepieciešamas tāpēc, lai kāds ļaunprātīgi nepieprasa deaktivizēt kāda dzīva cilvēka profilu.

Fecebook.com ir pusotrs miljards lietotāju, tāpēc tuviniekiem ir svarīgi lūgumu nosūtīt uz īsto sadaļu, citādi tas var pazust kopējā pieprasījumu gūzmā un būs nepieciešams ilgs laiks, līdz aizgājēja profils tiks dzēsts.

Populārākajos sociālajos tīklos ir iespējams atzīmēt, ka lietotājs ir miris, bet aizgājēja tuvinieki bieži vien profilu vēlas saglabāt kā piemiņu.

Draugiem.lv bijuši gadījumi, kad viens mirušā radinieks pieprasa kontu dzēst, bet cits vēršas ar pretenzijām, kāpēc tas izdarīts un pieprasa 40 dienas pēc nāves miruša kontu vēl saglabāt.

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Indra
  +1

  Indra

  kas ir dzimtbūšanas diena?

  20.05.2016 19:44

 • Arta
  0

  Arta

  Tā tik vien vēl mums trūka - arī kapsētas kļūst virtuālas

  20.05.2016 08:51

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas