Mistika. No Lauksaimniecības universitātes veterinārās klīnikas pazūd suņa līķis

Sešus gadus vecā suņu puikas Džeisona saimniekiem šis Jaunais gads iesākās bēdīgi, bez sava ģimenes mīluļa. Saimnieku acu priekšā, pie mājas Jelgavā, sunīti notrieca automašīna.

Atpakaļ uz rakstu

17 komentāri

 • agija

  agija

  Man jau pirma doma tada ka varbut sunjuks nemaz nav miris. Varbut klinika vnk tada veida izspiez naudu.
 • Padomājiet!

  Padomājiet!

  PVD kārtējo reizi izcēlies ar vēlmi izpildīties kameru priekšā. Pirmkārt, līķus pats īpašnieks nekur apbedīt nedrīkst, izņemot reģistrētā kapsētā vai kremēt. Otrkārt nav nekādu noteikumu, kas uzliek par pienākumu prasīt, vai līķi paņem īpašnieks vai prasīt pilnvaru. Protams, žēl saimniekus, kas pārdzīvo to, ka nedabūja suņa līķi. Taču varbūt arī labi, jo nevarēs nelikumīgi to kaut kur aprakt. Un kas vēl, ārzemēs īpašniekiem varbūt pat nāktos stāties tiesas priekšā par bezatbildību suņa turēšanā. Pieskatīts suns zem mašīnas riteņiem nepakļūst.
 • F*

  F*

  Pēc tikko redzētā sižeta jāsaprot, ka ir noskaidrots kas notika ar sunīti.
 • F*

  F*

  Kurš tad zināja, ka tur tajā klīnikā tajā dienā ir tieši tāds suns ar tādu negadījumu? Kāds aiz gara laika gāja ņemt suņa līķi? Tiešām neizklausās ticami tas par kaut kādu mistisko vīrieti, kurš esot atnācis un savācis. Vai tomēr nebūs tā, ka suņa līķis tika nejauši utilizēts un tad sadomāja storiju par svešinieku.
 • Sandija

  Sandija

  Saimniek, ja Tavu sunīti opereja 1.janvārī,tad zini,ka svētku dienā tur dežurēja "zaļie gurķi", jo istie profesināļi , no šīs klīnikas strādā tikai darba dienās. 1.janvāris un vēl svētku diena,eh nepaveicās suņukam... Izsaku lidzjutību Jums un Jūsu ģimenei,zinu cik ļoti sāp šādā nelaimē,pati tiko apglabāju savu mīluli.:(
  • skatitajs

   skatitajs

   Biju tajā klīnikā 31.decembrī un strādāja sirms vīrietis.Neizskatījās pēc zaļa gurķa.
 • Lenarts

  Lenarts

  Stāsts par vīrieti nelikās ticams - nevienu pazīmi nevarēja nosaukt, un kuram gan viņs būtu vajadzīgs? Tagad, protams, katrs var attīstīt savu versiju - manējā, ka operācijā kaut kas neizdevās, un, lai slēptu neveiksmi, no sunīša atbrīvojās. Šie ārsti jebkurā gadījumā ir necilvēki.
 • mhm
 • gita

  gita

  Situācija ir detektīvromāna cienīga....Pat grūti sākt minēt, kas varētu būt atgadījies ar sunīti...dzīvu ?...vai tomēr mirušu....? Skaidrs, ka dakterim suni nevajag, bet sagadīšanās arī tāda dīvaina...neticama un neviens neatsaucas , un neviena klīnika neko nezina.....tiešām neticama sagadīšanās....?
 • dzīvnieku draugs
 • Tantiņa

  Tantiņa

  Vienīgi, ja sunītis bija ļoti cietis. Bet ja nelaimes dēļ varēja atveseļoties, vēl ir variants, ka kads ļoti gribēja tādu sunīti sev. Varbūt pat par samaksu.Daudz gadus atpakaļ tāds gadijums bija, tas gan notika ar lielu skaistu šķirnes suni, bet kas vainas taksītim ? Varbūt kāds gribēja tieši tādu. Ja viņš nebija ļoti, ļoti cietis.
  • Suse

   Suse

   Protams. Katrs Latvijas vetarsts alkst iegut ipašuma notriektu suni. Nu common
   • Lopuārsts

    Lopuārsts

    Katra veterinārārsta mājās ir vismaz viens dzīvnieks, kuru viņš ir izglābis no iepriekšējā saimnieka nolemtas nāves. Jo dzīvnieks ir vajadzīgs tikai tik ilgi, kamēr ir vesels. Ak... palika grūsna un nevar piedzemdēt - kam mums tādu? špricējam nost! salauza kāju - špricējam nost, tāpat vienas problēmas ar viņu! būs pastāvīgi jākopj, jādod speciālā diēta, zāles - priekš kam man tādas klapatas? špricējam nost!
    Lopuārsta darbā, patversmēs pietiek nevienam negribētu dzīvnieku (tajā skaitā, šķirnes, pat ar papīriem...), lai sāktu iekārot svešus.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.