“Iesita ar atslēgu pa pieri!” Ziņo par skolotāja vardarbību pret bērniem Džūkstes pamatskolā

Džūkstes pamatskolas skolotājs ilgstoši izmanto agresīvas, pat vardarbīgas metodes pret nepaklausīgiem audzēkņiem, ziņo skolēnu vecāki.

Atpakaļ uz rakstu

154 komentāri

 • arnis

  arnis

  jefremova :)) un skolotaja:)) lai nu ko bet atceros ka vina atnaca uz skolas diskoteku piedzerusies un kuts zabakos :)) smiekligi un tagat zirins tadiem puiseliem kauna nav un patei matei slagenei ar kartibai jabut un skolotaju ar jaciena visu cienu zirinam vins daudz ko iemacija un es ar to noverteju pecu es par tevi turies un nenem galva
 • absolvents

  absolvents

  akademija vinjam macija ka fiziski iespaidot skolniekus)))
  • Zini
   • Anna

    Anna

    Šim "skolotājam" neko neiestāstīs,kamēr kāds nesados pašam ar atslēgu pa galvu...
 • absolvents

  absolvents

  UN CILVEKS KURS NAV MACIJIES SPORTA SKOLA, PEC ARMIJAS SAK STRADAT PAR SPORTA SKOLOTAJU, NOZELOJAMI((((
 • absolvents

  absolvents

  SADS ABSURDS VAR BUT TIKAI LATVIJA, KA MUZIKIS VAR KLUT PAR MINISTRU, ARSTS PAR PREZIDENTU, BIOLOGE PAR DIREKTORU UN VELAK SEDET PAGASTA MAJA, DATORZINIBAS SKOLOTAJA PAR DIREKTORI, IDIOTISMS.
 • absolvents

  absolvents

  UN TAS KAD BERNI KURI NAK NO NABADZIGAM GIMENEM , ATZIMES TIEK SAMAZINATAS, TAS ARI IR FAKTS, VIENIGIE GODIGIE SKOLOTAJI BIJA GLODE, ZVIRBULIS, UN JEFREMOVA, PAREJIE SKATIJAS KADS GIMENEM IR STATUSS. TA IR REALA UN SKARBA PATIESIBA
  • Tikai nevajag

   Tikai nevajag

   Ja skolnieks izpildīja normu un viņš bija pelnījis augstu atzīmi,skolotăjs to arī ielika.Zīriņš bija stingrs un prasīgs un tāpat vien labas atzīmes nelika,tās bija jānopelna.Bet viņš bija taisnīgs arī pret bērniem no nelabvēlīgăm ğimenēm.Atsaucaties visi,kurus viņš ar savu privāto mašīnu uz mājăm un sporta sacensībām ir aizvedis,devis savu privāto sporta inventāru,cienājis ar āboliem internātā dzībojošos bērnus u.t.t.
 • absolvents

  absolvents

  TAPEC KAD LATVIJA IR BANANU VALSTS, JEGAS NAV KKO TEIKT, UN ARI SO FAKTU NOKLUSES, UN SKOLOTAJS PALIKS NESODITS. PIEMERS IR, GADUS ATPAKAL, JA NEMALDOS LIEPAJA BIJA SKANDALS PAR SKOLOTAJU PEDOFILU, VISS PALIKA NOKLUSETS, PAR TO NESAUBOS, KA SKOLOTAJS JOPROJAM STRADA
 • Ieva
 • absolvents

  absolvents

  jaaa ok, pienemsim ka vinja vecaki ir vainigi utt, KUR LATVIJAS LIKUMDOSANA IR RAKSTITS KA SKOLOTAJS DRIKST SIST BERNAM???? PAT ZIEMELKOREJA NEKAS TADS NENOTIEK.
 • Absolvente

  Absolvente

  Pilnīgi piekrītu šim viedoklim ka lai vispirms vecāki paskatās kas notiek viņu mājās un ko dara patiesībā viņu bērni, ļoti labi zinu šo "cietušo" puisīti kurš būtu pelnījis ne tik to vien, pirmkārt nekādas cieņas pret skolotāju un skolu tādiem izlaistiem āžiem vispār nav un kur nu vēl pamatskola, kas tad darīsies pēc tam, šī māte būtu kaunejusies un mācījusi savam dēlam ka normāli ir jauzvedas, jo bes iemesla nekad nekas nenotika, jo labāk tak lai puisēns aiziet aiz stūra uzvilkt kādu dūmu un klīst apkārt kamēr skola nes par viņu atbildību...
 • absolvents

  absolvents

  un kada starpiba no kadas gimenes vins nak, skolotajs kategoriski nedrikst palaist rokas un aizskart ar vardiem, arzemes jau sen par kko tadu ieliktu cietuma, es pats personiski esmu dabujis no zirinja un no pavlova, par to vien ka nepareizi uzzimeju noti kladee, atceros to vinja lielo roku, migrena no sitiena lidz vakaram bija, saprotu ka jutas berns, kurs baidas pazinjot, ja ari pazinjo tad tam nav nekadas jegas , man pasham ta bija, meginaju tam parkapt pari un iet uz skolu, agri vai velu patiesiba nak gaisma, un ceru ka skolotajs paliks nesodits.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.