“Iesita ar atslēgu pa pieri!” Ziņo par skolotāja vardarbību pret bērniem Džūkstes pamatskolā

Džūkstes pamatskolas skolotājs ilgstoši izmanto agresīvas, pat vardarbīgas metodes pret nepaklausīgiem audzēkņiem, ziņo skolēnu vecāki.

Atpakaļ uz rakstu

154 komentāri

 • Robert

  Robert

  Kur paliek visi vecie komentāri, kāpēc tos neredz?Kāpēc spiežot komentāram + zīmi,tas bieži nedarbojăs? Sižetu lētu uzcept māki,bet līdz galam novest virtuālajā sfērā Bez tabu nemāk.
 • Slampenieks

  Slampenieks

  Kurš gan visā apkārtnē nepazīst Zīriņu. Visu cieņu viņam. Stingrs, bet taisnīgs. No agras bērnības atceros viņu arī kā talantīgu, jaunu muzikantu, kas kopā ar draugiem daudzus iepriecināja ar savu sniegumu jubilejās un kāzās. Muzikāla un talantīga bija visa Zīriņu ģimene. Vecie Slampenieki to zina.

  Ja gribat rakņāties pagātnē un patiešām atrast skolotāju-bezgodi-sadistu, tad nemeklējiet to starp apkārtnes latviešiem, bet pameklējiet to turpat netālu nesenā un senākā vēsturē. Ja labi paskatīsieties, ieraudzīsiet ne tikai sadistisku nelieti Čaplina izskatā, bet arī grandiozu izsaimniekotāju, atbilstoši nacionālajām īpatnībām.
 • adža

  adža

  Mums pieaugušajiem ir gan ētika , sapratne,cilvēciskas prasības pret pusaudžiem. Bet kāda ētika,prasība , cieņa pret pieaugušo cilvēku ir pusaudžiem. Nekāda. Nožēlojami ir mūsu pusaudži.. Nedod dievs ja kāds no pusaudžiem ne tā iepīkstēsies , tad Blāzs jau ar kameru klāt.Žēl ka tik truls žurnālists kam domāšana ir galīgi kreizī.
 • adža

  adža

  Šie pudaudži ir hiēnas ,kas staigā baros. Viņi visi izdomā un tad viens lielais drosmīgais izprovicē skolotāju , kāds no malas to nofilmē. Uztaisa lielu paniku, jēra dvēselei pāri dara jo negrib iet uz stundu. Ieliek sociālajos tīklos , tad žurnālists Blāzs sazinās ar šo it kā cietušo un taisa negatīvu ažiotāžu pa visu Latviju. To jau varēja redzēt kāda tumsonība valda zēna vecāku galviņā. Blāzam nav ko darīt kā tikai skriet un vākt tenkas un kruto jēra dvēseli tēlot. Šie pusaudži taču lieto alkaholu un cigaretes smēķē . Kāpēc Blāzs nerāda sižetus par šādiem pusaudžiem .
 • ..
 • fakts

  fakts

  raksta tikai tie kuri mājās sēž un gudri visus aprunā. Ja esiet tie gudrie, ejiet kaut ko dariet ne rakstat tik komentārus. Manī vienmēr būs cieņa pret Džūkstes skolu!:)
 • absolvents

  absolvents

  RAKSTAT TIKAI TIE, KURI KKO SAPROT NO POLITIKAS, UN GEOPOLITIKAS
 • absolvents

  absolvents

  RIEZNIECI VAJAG ATLAIST, LAI IET CITUR PAKALU AUDZEET, ZIRINJU ATPAKAL!!!!!!
  • Varbūt
   • džūkstenieks

    džūkstenieks

    Ja viens varētu pasportot
  • džūkstenieks

   džūkstenieks

   Beidzot cilvēki sāk rakstīt kaut ko jēdzīgu, prieks paliek!! Nost ar Riežnieci, savādāk, cik ātri viņa tika pie varas tik ātri arī skola noies pa burbuli, varbūt skarbi, bet liels fakts , ka tā būs
 • Heleena

  Heleena

  Discipliina ir tas ko muusdienu jaunieshi nezin. Sporta skolotaajs savas stundas novadiija godam, rezultaati un sasniegumi rajonaa & valstii. Man personiigi nekad nav bijushas nekaadas probleemas ar mineeto skolotaaju.
  Arii desmit gadus atpaklj bija mammas kas skreeja uz skolu sakot ka beerns ticis aizskarts, Taam visaam mammaam kas memmiishus audzina vajadzeetu redzeet kaa tas beerns stundas laikaa uzvedas, ignoree un veel rupji pretii runaa. Neatbalstu vardarbiibu, bet ja kaadreiz uzshauj pa ausi ja neklausa, tad taa beerns iemaacaas discipliinu un respektu pret skolotaaju, ja gjimenee tas nav iemaaciits.
  Riezhniecei vajadzeeja apdomaat pirms atlaist skolotaaju, bet iespeejams tas bija iemesls jo kaads cits jau gaidiija sho notikumu lai ienjemtu sporta skolotaaja vietu, taa tas diemzheel notiek, roka roku mazgaa.
 • Padomājiet...

  Padomājiet...

  Džūkstes pamatskolas un agrăk arī vidusskolas skolnieku sasniegumi sportā Tukuma novadā un pat valsts mērogā vienmēr ir bijuši IZCILI,kas ir sk.Zīriņa nopelns un ilgu gadu darba rezultāts.Ar sportistu panākumiem Džūkste vienmēr ir izcēlusies.To FACEBOOK komentāros raksta Slampes sporta skolotājs,skolnieki un citu skolu skolnieki.Sportisti ir tie kuri Džūkstes vārdu ir nesuši pat pasaulē.Kaut kā nav dzirdēti tădi pat augsti un tik daudz sasniegumi citos măcību priekšmetos.Jau tā Džūkstes skolas prestižs uz doto brīdi nav sevišķi augsts,bet tagad viņš vēl stipri kritīsies.Ar ko tad turpmāk leposimies-ar tiem kas mūk no stundām,nemācās,traucē stundās klasesbiedrus un pa starpbrīžiem tusē un pīpē pie Rosmēm?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.