“Iesita ar atslēgu pa pieri!” Ziņo par skolotāja vardarbību pret bērniem Džūkstes pamatskolā

Džūkstes pamatskolas skolotājs ilgstoši izmanto agresīvas, pat vardarbīgas metodes pret nepaklausīgiem audzēkņiem, ziņo skolēnu vecāki.

Atpakaļ uz rakstu

154 komentāri

 • absolvents

  absolvents

  PIE MUMS NEKAS NAV TA KA ARZEMESU, UN ARI NEBUS, JA BUTU TAD KATRS 3 SKOLOTAJS SEDETU CIETUMA, UN KATRAI TRESAI GIMENEI BUTU ATNEMTI BERNI
 • Yes yes

  Yes yes

  Ļoti labs sizhets, vienalga kādi ir bērni tāpeec jau pedagogs ir pedagogs, kurš māca ar pedigoģiskām metodeem nevis sit un iekausta. Ja ir probleemas ar beerniem - lūdzu ej pie direktores un sauc vecākus uz skolu, bet nejau skrien pakaļ viņam un velc ar varu atpakaļ- nu murgs. Bet jums pāķi džūksteniekos ar 8 klashu izgliitiibu kuri te bļauj - sist, sist bērnus - to tacju nesaprast.
  • Yes....

   Yes....

   Jau ntăs reizes pie direktores ir saukti šo problemātisko bērnu vecăki,izsauktăs mammas skolā raud,ka netiek ar šiem bērniem pašas gală-PALĪDZIET SKOLA UN SKOLOTĀJI!!!Tās ir tăs pedagoğiskăs metodes,kuras iedarbojas uz normăliem bērniem.Vai tad pēc tā kau kas ir mainījies?Un tie ir vieni un tie paši kadri ar kuriem ir mūžīgăs problēmas.Ja bērns nav mācību stundă un ar viņu notiktu kăda nelaime-skolotăjs par to atbildētu.Domā ko raksti-pamatizglītība valstī ir obligāta,augstskolā tu vari iet vai neiet uz lekcijām.
  • Yesam

   Yesam

   Zināt,ko Anglijā un Īrijā dara ar šiem no Latvijas aizbraukušiem bērniem,kuri tiek atstăti vieni bez uzraudzības,vai neattaisnoti neapmeklē stundas?Viņus savāc sociālie dienesti,vecākiem atņem tiesības uz bērniem,un bērni nonāk adopcijă.Tur aiz rokas neviens uz skolu nevelk-1 zvans dienestiem,un bērni atņemti.Un mūsu tautieši ārzemēs ļoti baidās no šiem dienestiem.Lūk Respekts,mums arī tā vajadzētu.Džūkstes skola ātri tiktu vaļă no šiem bastotājiem.
 • absolvents
 • Sincha

  Sincha

  Visas klases meitenes savulaik raudāja dēļ šī cilveeka un sporta stundas nereti pārvērtās par apsaukāšanas un pazemošanas stundu!!! Man no viņa bija bail, neko pedagoģisku viņa metodēs toč nesaskatu! Biju ļoti pārsteigta, ka šī briesmīgā attieksme un pat vardarbiiba turpinās arii šodien!!! Tātad tas ir bijis jau izsenis, tādam patiesi nav vieta pie bērniem pamatskolā!
 • Mazgadìgais

  Mazgadìgais

  Ja ir tads atvainojiet slaiste mate kas bernu nevar kartigi samacīt ko var ko nevar darit tad tas ir jadara skolotajai ka man besi tie sikie bomzi kas vienu brid varoni pectam engelisi
 • Mazgadìgais

  Mazgadìgais

  Mātes nahuij aizstaves tas ka sikais sadirsa tev visadus sudus smadzenes nenozime ka ta ir patiesiba skolotajas nedara neko tadu ja pats berns un vina mate nav galva atpalikusi.
 • Zina

  Zina

  Mans bērns 2 gadus mācījas šajā pamatskolā un regulāri pēc sporta stundām raudāja, teica ka apbižo skolniekus, bija nežēlīgs izteicienos, rāva pat aiz bizēm!!! Tā ks nevajag teikt ka ir tikai labas atsauksmes, uzbrauciens viņam ir pamatots!!!! Nav dūmu bez uguns, atcerieties to gudrinieki kas te gudri klaigā.......prieks par to, kas ir nācis gaismā! Tā tik turpināt, nez kas darās citās skolās pilsētās....!?
  • Anita

   Anita

   Taisnība - nav dūmu bez uguns...arī raugoties no pretējās puses. Ja skolotājs ir bijis spiests savaldīt skolēnu ar spēku, tad ne bez pamata.
 • Anita

  Anita

  Esmu Džūkstes pamatskolas absolvente. Par skolotāju Zīriņu nevaru pateikt nevienu sliktu vārdu. Skolotājs ar augstām disciplīnas prasībām, katra stundas minūte saplānota līdz pēdējam sīkumam. Tās bija patiešām kārtīgas sporta stundas. Ja arī kādreiz skolotājs kādu viegli iedunkāja, tad ne bez pamata, un parasti tie bija vecāko klašu puiši, kuri citādāk nebija valdāmi. Nekad nevienu skolotājs nav nekādā veidā aizskāris par neveiklību, neprecizitāti, kļūdām stundā (es visbiežāk visur biju pēdējā). Paldies skolotājam, ka neizteica nekādas piezīmes, kas radītu mazvērtības izjūtu! Viņš ar cieņu līdz pēdējam skolēnam sagaidīja, kamēr tiks izpildīta katra disciplīna. Skola var lepoties ar tādu sporta skolotāju. Zinot šodienas pusaudžus, gribas teik tā - vecāki, beidziet audzināt mīkstčauļus! Pareizāk laikam būtu teikt - beidziet izlaist. Uzskatu, ka Bez Tabu vajadzētu veidot jaunu sižetu par skolotāju Zīriņu, viņa darba mūžu un pieredzi. Pavisam skaisti būtu, ja šie apvainojumi tiktu publiski atsaukties.
  • Jā Anita

   Jā Anita

   Par jauna sižeta veidošanu tu esi 2.komentētāja,kas to raksta.Varbūt jāraksta Bez tabu sūdzību dēlim-źurnălistam Robertam Blasam,lai brauc uz Džūksti veidot jaunu pārraidi par skolotăja mūža ieguldījumu sportā,sasniegtajiem rezultātiem un Džūkstes skolas vărda popularizēšanu.Lai R.Blass pierāda ka ir spējīgs izveidot ne tikai lētu samontētu sižetu, bet reālu pārraidi ar patiesiem skolniekiem un viņu sportiskajiem sasniegumiem Tukuma novadā un valsts mērogā.
   • marfa

    marfa

    Tā skolēnu intervēšana pa kaktiem , uzvedinošie jautājumi,kur atbilde jau priekšā pateikta- tas izskatījās nožēlojami. Līdzjūtīgā , atbalstošā attieksme, kad 15 gadīgais bērns pārmocījies 3. stundā, piekrītošā attieksme, kad ''viņš vienkārši neaizgāja uz 5. stundu''...Pretīgi bija skatīties. Arī uz to, kā šis bērns turējās kā kaķis pie margas, lai nevarētu aizvilkt viņu uz stundu. Te vajadzēja iepazīties ar apstākļiem un mammai pateikt- apkaunieties, jums daudz jāstrādā pie sava dēla audzināšanas , kamēr vēl nav par vēlu.
 • Arī esmu cietusi

  Arī esmu cietusi

  Malači, ka beidzot par Zīriņu ir izgājis gaismā!!! Arī es savulaik cietu pie viņa mācoties, viņš ir nesavaldīgs un vispār tādam nav vieta skolā pie bērniem!!! Paldies jums BezTabu par sižetu!
 • absolvents

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.