Gaišā dienas laikā solīds kungs nekaunīgi zog Barona ielas būvmateriālus

0 komentāri

Ļoti tuvu Krišjāņa Barona un Pērnavas ielas krustojumam, kā redzams aculiecinieka filmētā video, gaišā dienas laikā noris pavisam dīvainas lietas – solīda paskata kungs tramīgi vēro apkārtni un uzrauga padotos, kuri krauj maisos Barona ielas remontdarbos izmantojamo grants šķembu maisījumu.

Pēcāk šis pats solīdais vīrietis piebrauc ar Toyota Land Cruiser apvidus automobili, kura bagāžas nodalījumā padotie ievieto piepildītos maisus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Es esmu pamanījusi, ka piebrauc mašīna un tur maisus iekrauj. Prasu – ko jūs darāt? Man saka – jums nekādas daļas gar to nav,” stāsta kāda sieviete, kas šādu situāciju novērojusi ne vienu reizi vien, jo šajā apkaimē atrodas teju katru dienu.

Foto

Izrādās, apvidus auto sakrautie maisi ar šķembām ir remontdarbu veicēja – kompānijas Binders – īpašums. Binders pārstāvji saka, – tas viss izskatās pēc zādzības gaišā dienas laikā, un uzņēmums jau vērsies policijā.

Tikmēr raidījuma Bez Tabu komanda noskaidro, ka auto, kurā tika krauti zagtie būvmateriāli, pieder uzņēmumam SIA Alberta Alex, kuru vada kāds Aleksandrs Samohins. Raidījums arī zvana pa tālruņa numuru, kas norādīts kā šā cilvēka privātais tālrunis. Sazvanītais kungs gan noliedz, ka ir Aleksandrs Samohins, taču dedzīgi aizstāv video redzamo vīrieti, sakot, ka tā neesot nekāda zādzība, un pat saka, ka esot smieklīgi ko šādu apgalvot un ka vesti prom esot “atkritumi”.

Būvnieki gan šajā notikumā nekā smieklīga nesaskata – šķembas nav nekādi atkritumi vai būvgruži, bet gan būvmateriāls. Turklāt tas pat nav bijis pārsteigums, jo ceļu būvnieki ar šādām zādzībām sastopas tik bieži, ka to jau nodēvē par sistēmu.

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas