Foto, kas radīja sašutumu daudzos! Suņa saimniece stāsta, kādēļ sunim ar līmlenti sasietas ķepas un mute

6 komentāri

Jauna ģimene ar līmlenti sasējusi sunim ķepas un aizsējusi muti – šie attēli pāršalca Latvijas sociālos tīklus, raisot sašutumu, neizpratni un riebumu. Raidījums Bez Tabu sazinājās ar suņa saimniekiem, kuri stāsta – viss ticis darīts suņa paša labā un nemaz nav tā, kā izskatās!

Mājdzīvnieka saimniece skaidro – darījusi to ne jau aiz ļauna prāta, vien uz brīdi, lai apcirptu sunim spalvu.  “Suns jūtas ļoti labi! Tika apcirpts un tagad nesvīst! Mēs to procesu darām divreiz gadā un mums pašiem nepatīk!” raidījumam Bez Tabu stāsta suņa saimniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Suns, kuram dots vārds Džonis, pie šiem saimniekiem nonāca pirms astoņiem gadiem, kad vēl bija kucēns. Džonis bija pamests kādā atkritumu tvertnē. Tagad, kad suns pieaudzis, tas esot ļoti aktīvs, tādēļ, ja spalva tiktu griezta, to nesasienot, dzīvnieciņš varētu savainoties. Cirpšana nenotiek mājās, jo tad pa dzīvokli, kurā ir mazs bērns, būtu visas spalvas.

Tikmēr dzīvnieku aizstāvji un suņu uzvedības eksperti nedomā, ka šis ir tas labākais veids, kā iegrožot suņa kustības cirpšanas laikā. Tiek ieteikts līmlentes vietā izmantot speciāli paredzētas siksniņas un uzpurni. Saimniece saka – uzpurnis esot bijis, bet suns to sagrauzis. Vēl viena alternatīva, pēc ekspertu domām, esot suņu frizētava.

Foto

Video!

6 komentāri

TOP komentāri

 • maris
  +3

  maris

  parmetums bij par limlenti. juris teica lai pamegina uz sevi, sasutis bij loti. sievietes zobus sakodusas laujas epilacijam lai uz vasaras sezonu nebutu spalvainas

  26.04.2016 09:43

 • Vilnis
  +2

  Vilnis

  Ja līmlenti pareizi izmanto, tas nav nekas sāpīgs, pat varbūt vēl saudzīgāks par kādām speciālajām siksniņām un uzpurņiem. Vienkārši jālīmē ar lipīgo daļu uz ārpusi.

  26.04.2016 09:53

 • Raivis
  +1

  Raivis

  Veztevam bija taada pati situācija, nemieriigs aktīvs suns, labi gribot veda viņu pie speciālistiem, tur arī netika galā un tā katru gadu 2 reizes suniti sāka iemidzinaat lai sapucetu, kaa rezultaataa saaka paraadiities sunukam kriitamaa kaite, un peec 3 gadiem no viena taada kriitamaa vairs nepieceelaas, skumji bet fakts, taka šii metode draudzinam daudz veseliigaaka domaaju

  25.04.2016 20:17

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas