Skaistums prasa upurus? Daudzi pat nenojauš, ka viņu lietotā kosmētika var būt kaitīga…

1 komentārs

Saules aizsargkrēms, zobu pasta, matu laka, šampūns, papēžu kopšanas līdzeklis un pat bērnu mitrās salvetes… Tā ir tikai daļa no produktiem, kurus lietojam ikdienā, pat nenojaušot, par to iespējamo bīstamību, jo tikai retais pēta kosmētikas sastāvu.

Jana ir ķīmiķe un, rūpīgi izpētot publicēto produktu sarakstu, atzīst, lai arī visas klāt pievienotās vielas ir ar likumu atļautas, tomēr nav viennozīmīgi vērtējamas. Pašiem kosmētikas lietotājiem noteikt, kas labs, kas slikts, ir neiespējami, piemēram, saules aizsargkrēms – jā, pasargā no saules ultravioleto staru iedarbības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tajā pašā laikā kosmētikas izplatītāji par saviem produktiem publiski runā nelabprāt, atsūtot vien preses paziņojumus. Uzrunātie iedzīvotāji atzīst, ka uzticas ražotājiem un, ja reiz viņu produkcija tiek pārdota veikalos, tad acīmredzot visas nepieciešamās pārbaudes esot veiktas.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Agija
    0

    Agija

    Bet visi eko šmeko ir tik dārgi, ka vairumam cilvēku nav variantu, kā lietot to, ko var atļauties

    25.03.2016 08:51

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas