Šis vīrs saņēma Latvijas lepnuma balvu par nesavtīgu darbu. Kā klājas viņa kokļu darbnīcai tagad?

0 komentāri

Koncertmeistars un kokļu restaurators Imants Robežnieks ir saņēmis Latvijas lepnuma balvu par ieguldīto darbu, taču neuztver to kā pašsaprotamu lietu. Bez Tabu devās ciemos uz viņa darbnīcu!

Mūzikas instrumentu meistaram, kā arī restauratoram katra kokle ir kā mīļš bērns. Viņa darbnīcā saņemtā Latvijas lepnuma balva stāv goda vietā un pēc tās iegūšanas atzīst, ka saņēmis neskaitāmus apsveikumus no sev tuviem cilvēkiem un arī tādiem, ar ko nav izdevies satikties gadu desmitiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vienam no Latvijas lepnuma ceremonijas vadītājiem Arnim Krauzem pat vēl kādu laiku pēc šī pasākuma ir saglabājušās pacilājošas sajūtas. “Tā ir iespēja ieraudzīt mums apkārt šos labos cilvēkus, kuri bieži vien ne jau ar lielu naudu, vai citām finanšu lietām palīdz apkārtējiem. Dažkārt tas ir izpalīdzīgs plecs kādam grūtā brīdī,” viņš saka.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas