Šis pulkstenis mulsina Rīgas jumta terases apmeklētājus… Kā tā?

0 komentāri

Kādas jumta terases apmeklētājiem Rīgā ir diezgan viegli pazaudēt laika izjūtu – viņu priekšā esošais pulkstenis kavējas par stundu. Kā tad tā?

Mulsinošais laikrādis atrodas uz kādas Tērbatas ielas biroju ēkas jumta. Kaut arī gājēji ikdienas steigā nepareizo laiku var arī nepamanīt, izrādās, ka pulkstenis ir acu priekšā Galleria Riga jumta terases apmeklētājiem. Šo vietu iecienījuši arī ārvalstu tūristi un nepareizais laiks var novest līdz tam, ka kāds var nokavēt, piemēram, svarīgu tikšanos vai arī lidmašīnas reisu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Misēklis ar laikiem noticis pēc pāriešanas uz vasaras laiku. Par pulksteņa uzturēšanu atbildīga esot kāda čehu kompānija un šobrīd Tērbatas ielas ēkā izveidojusies amizanta situācija – minētā ēka dzīvo pēc čehu laika.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas