Šis noslēpumainais “bulku vāģis” satrauc Ķengaraga iedzīvotājus. Kāpēc tā?

0 komentāri

Ķengaraga iedzīvotājus nepatīkami pārsteidzis kāds acīmredzami pamests tā saucamais “bulku vāģis” kas ne pārāk labi izskatās apkārtējā vidē.

Spēkrats te stāv jau ilgāku laiku un to pamanījuši vietējie iedzīvotāji. Kā redzams, tam jau kādu laiku ir beigusies tehniskā apskate un pēc nolaistā gaisa riepās izskatās, ka tuvākajā laikā to neviens pat netaisās izkustināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pašvaldības policija stāsta – jau automašīnai ir izieta tehniskā apskate, viņiem ir tiesības evakuēt pamestu automašīnu 45 dienas kopš fakta konstatēšanas. Ja tehniskās apskates nav – to var darīt jau 15 dienu laikā. Ierodoties minētajā vietā, Bez Tabu komanda sastop arī tā īpašnieku, kurš, neizskatās, ka būtu pārāk norūpējies par sava spēkrata likteni.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas