Šis lāga onkulis nopērk autobusu pensionāru biedrībai, bet valsts vēl grib no viņa “iekasēt”…

5 komentāri

Mēs dzīvojam patiešām “interesantā” valstī – ļaundari bieži vien tiek cauri sveikā, bet tos, kuri no sirds vēlas kādam palīdzēt, bremzē dažādas birokrātiskas padarīšanas. Šis ir tieši tāds stāsts!

Jāzeps pārstāv Ogres pensionāru, invalīdu un neredzīgo biedrību. Viņš pats par saviem līdzekļiem iegādājies autobusu, ar kuru pārvadāt Ogres sirmgalvjus, kā arī cilvēkus ar invaliditāti. To bija plānots izmantot, lai nogādātu viņus dažādos pasākumos un palīdzētu arī viņiem kā pilntiesīgai sabiedrības daļai izbaudīt kultūru. Atbildīgajām iestādēm gan ir citi plāni…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau “dzenot” autobusu uz savu māju pa pilsētu no Latgales, viņu apturējusi policija un brīdinājusi, ka būs jāmaksā sodi. Izrādās, ka vīrietim tagad vēl jāizdod nauda par dažādiem papīriem, lai tikai pierādītu, ka viņš ir pilntiesīgs šo cilvēku pārvadātājs.

Foto

Video

5 komentāri

TOP komentāri

 • Andronkols
  +3

  Andronkols

  Dažam labam liekēdim tak jārada ilūzija, ka strādā! "Bifelē"- kā teiktu daži "pārstrādājušies" Liepājas domes "speciālisti"...

  24.03.2016 11:05

 • Jānis
  +1

  Jānis

  Provokatīvs "BEZ TABU" - Roberts Blass raksts, lai atkal kacinātu lasītājus: ko nozīmē "iekasēt"? Ko jautāja "ļaunie" policisti? Kāpēc piemini vārdu "valsts", ja jārunā par atsevišķu likuma normu, par kuru pat nekas nav pieminēts, kur nu vēl papētīts. Pretīgi lasīt tik pliekanu un seklu pavadtekstu "dzīvojam interesantā valstī". Pērc biļeti, visu labu. Var vien nojaust to gļēvumu, ar kādu raksts rakstīts, neba tāds kaut Zemessardzē būtu iestājies.

  24.03.2016 15:24

 • Brille
  0

  Brille

  Kas tas par vārdu "onkulis"

  25.03.2016 21:59

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas