Šīs ēkas iedzīvotāji to sauc par “ūdenskritumu”… Kas te tāds ir noticis?

1 komentārs

Spēcīgāku lietusgāžu laikā kādā daudzdzīvokļu ēkā ūdens pa stāviem plūst gluži kā Niagāras ūdenskritumā. Tajā pašā laikā ēkas saimnieki pēdējos 20 gados nav darījuši neko, lai to novērstu.

Kādā galvaspilsētas namā Ūnijas ielā paveras neapskaužams skats – vietā, kur atrodas noteka, ir redzami ūdens radīti plankumi, kas pavisam noteikti neizdaiļo šo ēku. “Gluži kā ūdenskritums,” tā šo procesu lielu lietusgāžu laikā apraksta vietējie iedzīvotāji, kuri noraizējušies par to, ka ūdens tek viņiem uz galvas un māja būtībā pūst kopā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Interesanti, ka nama apsaimniekotājs savu biroju iekārtojis pavisam citā adresē un nav grūti uzminēt kāpēc – tur no tekošā ūdens pēdām nav ne miņas. Apsaimniekotājs Aivars Sjademe gan ir apņēmies šopavasar ķerties pie lietas un savest visu kārtībā. Vienīgais jautājums – kur viņš bija pēdējos 20 gadus? Jo aptuveni tik ilgu laiku vietējie iedzīvotāji novērojuši šo ūdens tecēšanas parādību…

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Juris
    0

    Juris

    un vēl vismaz 20 gadus neko arī nedarīs...

    02.03.2016 13:58

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas