Šis “bērītis” Matīsa ielā stāv jau nedēļām, bet soda kvītis tik krājas un krājas… Kā tad tā?

1 komentārs

Padomju gados ražots “žigulis” kļuvis par savdabīgu “eksponātu” Matīsa ielā. Tehniskā apskate tam nav ieta jau gadiem, un soda kvītis turpina krāties…

Minētais spēkrats atrodas Rīgā, Matīsa ielā, – no drošiem avotiem zināms, ka tā saimnieks dzimis pagājušā gadsimta 20. gados un 2009. gadā pats aizgājis aizsaulē. Kopš tā laika viņa “žigulis” atradies nama pagalmā, taču nu izdzīts ārā uz ielas, jo traucējot apkārtējajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, ka tehniskā apskate automašīnai pēdējoreiz izieta tālajā 1999. gadā, līdz ar to satiksmē pilntiesīgi tas iesaistīties nevar. Par “žiguli” informēta ir arī pašvaldības policija, kurai pēc atbilstošajām regulām auto (ja tā īpašnieks nereaģē) pēc 15 dienām ir tiesības evakuēt.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Gunars
    0

    Gunars

    Mums pie mājas arī viens tāds vietu aizņem jau pusgadu

    04.03.2016 14:56

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas