“Šīs auss magnēts tev palīdzēs atmest smēķēšanu!” Ka tik ne arī…

2 komentāri

Iedzīvotāji interneta ārēs pamanījuši kādu reklāmu ar aizdomīgu brīnumlīdzekli, kas it kā palīdz cīnīties ar smēķēšanas atkarību. 

Tīmeklī redzams, ka tiek tirgoti savdabīgi ausu magnēti; tos piestiprinot noteiktos punktos, vispār zūdot vēlme aizsmēķēt cigareti. Par šā produkta maģisko iedarbību turpat mājaslapā raksta arī sociālo tīklu lietotāji, taču, uzmeklējot viņu vārdus Facebook, par šādu lietotāju eksistenci nekas nav atrodams…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Nav noslēpums, ka “biznesmeņi”, kuri internetā cenšas nopelnīt uz cilvēku naivuma rēķina, ir savairojušies aritmētiskā progresijā. Izskatās, ka arī šis ir tas gadījums, jo Bez Tabu komandas aptaujātie speciālisti ir skeptiski par šā brīnumlīdzekļa iedarbību. Lai atmestu smēķēšanu, pats galvenais ir spēcīga griba.

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Normunds Kolāts
  0

  Normunds Kolāts

  Var jau būt, ka tā ir pašiedvesma, taču kad sāku lietot šos magnetus, septītajā dienā šmēķešanu atmetu!!!! Pēc 36 smēķēšanas gadiem!!!Vēl joprojām nevaru tam noticēt.

  16.11.2016 09:01

 • Ivars Fišers
  0

  Ivars Fišers

  2 kemel paciņas diena,otra lietošanas dienā jau bija nopīpētas 15 cigaretes ,3 dienā astoņas ,tad 4 dienā pazaudēju, kaut kur un gribu nopirkt vēl 3 komplektus 1 sev un 2 uzdāvināt draugiem,super manta.

  24.09.2016 02:10

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas