Šim puisim pēc sava “legālā” vecuma būtu jāmācās 1. klasē. Kā tas iespējams?!

2 komentāri

Šādus gadus, kāds ir šogad, sauc par garajiem gadiem. 29. februāris ir gada 60. diena, līdz gada beigām ir atlikušas 306 dienas. Bet ar ko vēl 29. februāris ir īpaša diena? Ar saviem jubilāriem.

Jaunais operdziedātājs Kalvis Kalniņš šodien svin savu septīto dzimšanas dienu, taču patiesībā šodien viņam paliek 28 gadi. Kā pats atzīst, visus šos gadus pēc šā datuma lielu trūkumu nav izjutis, jo tāpat vienmēr viņu kāds ir apsveicis un kādu pārsteigumu sagatavojis. 29. februāris ir tāda ekstra, kas ir reizi četros gados, un Kalvis šo dienu izbauda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Operdziedātājs sevi raksturo kā mierīgu svinētāju, jo dzimšanas dienas parasti svin ģimenes un tuvāko draugu lokā.

Tas komiskais ir tas, ka esmu dzimis desmit minūtes pāri pusnaktij no 28. uz 29. februāri. Un parasti tā arī sanāk, ka no 28. uz 1. martu tajā naktī tiek rīkotas svinības.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes dati, ka apkopoti līdz 2016. gada 1. janvārim uzrāda, ka Latvijā dzīvo 1143 cilvēku, kuri piedzimuši 29. februārī.

Raidījums Bez Tabu sirsnīgi sveic visus!

Foto

Skaties video un uzzini, ko gaviļniekiem novēl Kalvis Kalniņš

2 komentāri

TOP komentāri

 • Rolis
  0

  Rolis

  Man draugam vakar, 29. 02 meite piedzima!!

  01.03.2016 09:50

 • Megija
  0

  Megija

  Ak, izredzētie!!!

  01.03.2016 09:50

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas