Sievieti, kura visu mūžu godīgi maksājusi nodokļus, 7 eiro dēļ tiesu izpildītājs “padara par noziedznieci”

19 komentāri

“Es jūtos briesmīgi. [..] Mani iegrūž peklē, atņem trešo daļu algas un padara par noziedznieci,” teic Evija, kura nekad valstij neesot bijusi parādā un maksājusi visus nodokļus. Nesamaksātu septiņu eiro dēļ viņai tiek bloķēti konti un automašīnai uzlikts arests. Vienkārša sieviete ir padarīta par bīstamu “mafijas bosu” – tā raidījumam Bez Tabu viņa atzīst pati.

Kas īsti noticis? Proti, 15. decembrī stājas spēkā tiesas spriedums, un no šā brīža desmit dienu laikā Evijai bija jāsedz tiesas izdevumi nepilnu septiņu eiro apmērā. Evija atzīst, ka to nav izdarījusi – bijuši svētki, decembra kņada.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču pēc tam bez nekāda brīdinājuma janvāra vidū pēc septiņiem eiro gluži kā pēc miljona Eviju sāk vajāt tiesu izpildītājs. 21. janvārī Evijai tiek slēgti konti, viņa vairs nevar piekļūt savai naudai, bet automašīnai uzlikts arests. “Jutos tā kā kāds Itālijas mafijas boss, kuram ir miljoni! Bet realitātē – man bija jāmaksā septiņi eiro,” stāsta Evija.

Kontus bloķējis un auto apķīlājis tiesu izpildītājs. Turklāt, tā kā viņš iesaistījies parāda piedzīšanā, nu summa ir teju desmitkāršojusies.

Tikmēr tiesu izpildītājs saka – šie līdzekļi pēc viņa novērojumiem ir visai efektīgi. Tiesu izpildītāja pusē ir arī Zvērinātu tiesu izpildītāju padome.

Tikmēr Evija saka – godīgi nav tas, ka pašu tiesu viņai nācās gaidīt apmēram divus gadus. Taču tad, kad viņai bija jāmaksā tiesai, tā gaidījusi vien desmit dienas! Turklāt tiesa neesot brīdinājusi, bet uzreiz “pataisījusi par noziedznieci un iegrūdusi peklē”. Evija teic, ka nekad nav bijusi valstij parādā, maksājusi visus nodokļus, bet septiņu eiro dēļ padarīta par noziedznieci. Vai godīgi?

Video!

19 komentāri

TOP komentāri

 • Aizbraucējs
  +11

  Aizbraucējs

  Tas tikai kārtējo reizi pierāda ka esmu izdarījis pareizo izvēli un aizbraucis no banānijas.

  04.02.2016 16:25

 • Ggggg
  +11

  Ggggg

  Tieši tāpēc dēļ paradiem un slegtiem kontiem cilveki neredz dzivei nakotni un dara dzivei galu taisot pašnavibas utt jo ja sledz kontu cilveks nespej vairs ne apmaksat par dzivokli un paliek bezpajumtnjeki saucamie bomži bet par cik nevelas tadu dzivi tad nav citas iespejas ka padarit galu

  04.02.2016 16:09

 • Larisa
  +9

  Larisa

  pareizi.Pie mums jau drīkst nemaksāt nodokļus tikai tūkstošos un iziet sveikā, 7 eiro jau ir drausmīga summa, to nekādā gadījumā nedrīkst piedot un jāatbild ir uz to stingrāko.Brīnums, kā vēl cietumā neielika un mantu nekonfiscēja!

  04.02.2016 14:50

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas