Sieviete, pārdodot ceļojumus uz ārzemēm, no ģimenēm izkrāpusi tūkstošiem eiro

0 komentāri

Strenču iedzīvotājs Jānis ar sievu un diviem bērniem pagājušajā rudenī bija iecerējis doties uz Krētu, bet nekā. Par ceļojumu vīrietis maksājis vairākās daļās, sākot no 2014. gada rudens līdz 2015. gada augustam – kopā teju 3000 eiro.

Pērnā gada augustā vīrietis saņēmis ziņu no ceļojuma pārdevējas Jeļenas Poskačejevas, ka nepieciešams veikt pēdējo maksājumu un ģimenei tiks atsūtītas aviobiļetes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vīrietis samaksājis visu nepieciešamo summu, izlidošana uz Krētu bijusi paredzēta 13. septembrī, bet nekā. Sieviete ģimenei aizbildinājusies, ka neparedzētu iemeslu dēļ lidojums jāpārceļ uz vēlāku laiku, bet tā arī lidojums nav noticis.

Foto

Jāpiebilst, ka gadu iepriekš pieredze ar šo sievieti bijusi pozitīva – aizceļojuši uz Turciju, viss kārtībā. Iepriekš tūrisma firmas nosaukums bijis SIA Nikrus, bet likvidēta, tajā pašā adresē reģistrējot citu – ar skanīgu nosaukumu Elite life.

Tomēr tai gan ar tūrismu nav nekāda sakara, jo – frizētava. Un ar pretenzijām ļaudis nākuši tieši uz šejieni.

Video

Nav īpaši jāpiepūlas, lai atrastu arī citas apkrāpto sūdzības. Jānis aplēsis vismaz septiņas ap pirkstu aptītas ģimenes. Patiesībā, ir krietni vairāk cietušo, kuri, tāpat kā Jānis, vērsušies policijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas