Šā jenotsuņa “apciemojums” pārsteidza kādu iedzīvotāju… Kā uz to (ne)reaģēja atbildīgie dienesti?

1 komentārs

Kādu iedzīvotāju Baldonē nesagatavotu pārsteidzis jenotsuns. Šie dzīvnieki var pārnēsāt bīstamas slimības, taču no atbildīgajiem dienestiem viņš saņēmis atteikumu palīdzēt.

Kāds Baldones iedzīvotājs paudis satraukumu par jenotsuni, ko pamanījis savas mājas pagalmā. Viņš zvanījis uz veterināro dienestu, bet, tā kā svētdienās tas slēgts, ticis pārvirzīts tālāk uz pašvaldības policiju. Vietējiem kārtības sargiem acīmredzot tajā dienā bija svarīgāki darbi, un viņi atteicās braukt. Palīdzēt gatavi bija mednieki, taču savvaļas dzīvnieks paspēja doties prom.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā skaidro patversmes Mežavairogi vadītāja Danuta Priede, ir sākusies kašķa invāzija, un 70% no šiem meža dzīvniekiem ir slimi. Tāpēc iedzīvotājiem saskarsmē ar viņiem ir jābūt uzmanīgiem un, redzot kādu no jenotsuņiem savas dzīvesvietas tuvumā, ir jāziņo atbildīgajām iestādēm. Patversmes vadītāja piebilst, ka vietējai pašvaldības policijai ir pienākums reaģēt arī uz šāda veida izsaukumiem.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas