VIDEO: šis busiņa šoferis zaļajā zonā uzbrauc cilvēkam un aizbēg no notikuma vietas

0 komentāri

Braukšana pa zaļo zonu jau ir sodāma darbība, bet kādas pārvadātājfirmas “busiņa” vadītājs vēl uzbraucis arī gājējam, kurš viņu filmē.

Darba dienas pievakare, zaļā zona pie Valguma ielas 26. nama Rīgā. Šeit Kaspars nofilmē nu ļoti nekaunīgu mikroautobusa šoferi, kurš brauc pa zaļo zonu un pamanījis, ka viņu filmē, vēl uztriecas virsū puisim. Turklāt šoferis nebremzē, nedomājot aizbrauc no notikuma vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, ka spēkrats reģistrēts pasažieru pārvadātājfirmā SIA Vide auto grupa, kuras birojs ir it kā vienā no Aleksandra Čaka ielas nama dzīvokļiem. Tas izrādās firmas priekšnieka miteklis, kur sastopam vien viņa ģimenes locekļus. Firmas boss sākotnēji nosoda savu padoto, taču pēc kādai laika kļūst pret viņu pielaidīgāks un vaino pašu puisi, kurš it kā izlēcis priekšā spēkratam.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas