Taksisti satraucas par Baltic Taxi lobēšanu Positivus festivāla laikā

0 komentāri

Pilnā sparā sākusies vasaras festivālu sezona, un atpūtnieki meklē veidus, kā nokļūt uz festivāla vietām un atpakaļ. Varianti ir dažādi – braukt ar privāto auto, sabiedrisko transportu vai taksometru. TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no taksometru vadītājiem, kuri nav mierā ar Positivus festivālā ieviesto kārtību. 

Festivāla Positivus sadarbības partnera – lielkompānijas Baltic Taxi – spēkrati varēs atrasties festivāla teritorijā un turpat arī uzņemt klientus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai nebūtu jāstāv atvēlētajā stāvlaukumā, mazie pārvadātāji varētu novietot spēkratus un gaidīt klientus turpat pie festivāla teritorijas, uz šosejas, bet tur ir uzstādītas ceļazīmes, kas aizliedz apstāties.

”Realitāte ir tāda, ka Baltic Taxi ir turpat, bet pārējiem atļauts stāvēt ļoti tālu. Peļņa aiziet vietējiem gar degunu. Un, ja neatļauj stāvēt ceļa malā taksometriem ar licencēm, tad viņi nezina, kā rīkoties. Šis ir jautājums par satiksmes drošību uz šosejas A1. Un to taksistu būs tik daudz, lai reāli apdraudētu drošību,” raidījumam Bez Tabu atklāj sašutis taksometra vadītājs.

Tikmēr Baltic Taxi vadība ar pastāvošo kārtību ir mierā. Un kā nu ne, ņemot vērā, ka ir gan resursi, lai gan iepriekš izreklamētu savu pakalpojumu un atrastos nemitīgā kustībā, gan atrašanās blakus atpūtniekiem arī atvieglo dzīvi.

Pirms šo papildzīmju uzstādīšanas būs konsultācijas gan ar Valsts policiju, gan ar Latvijas Valsts ceļiem par satiksmes ierobežojumiem. Es pieļauju, ka, tā kā deviņus gadus ir bijusi šī kārtība, tad, iespējams, šī kārtība varētu būt tāda pati.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas