Sieviete novieto automašīnu savā īpašumā, bet saņem 30 eiro sodu

3 komentāri

Daudzos jaunajos māju projektos, ja cilvēks vēlas iegādāties dzīvokli, kārtība ir tāda, ka ir jāizpērk arī zemes gabals, uz kura būs tikai viņam lietošanā nodota auto stāvvieta. Nopērc, tas ir tavs privātīpašums, un liekas, ka esi drošs, ka te savu spēkratu vari likt, kad un cik gribi, un neviens neko tev padarīt nevar. Jo privātīpašums Latvijā taču ir svēts!

Tā domāja arī TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja, kura, novietojot automašīnu savā īpašumā, saņēmusi 30 eiro sodu no Rīgas pašvaldības policijas. Absurduma kalngals.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Protokolā rakstīts, ka sods pienākas par to, ka auto logā nav bijusi lapiņa, kura te ļauj auto novietot.

Kurš izsaucis likumsargus? Sieviete jau noskaidrojusi, ka apsaimniekotājs tas nav bijis. Tie pat ieteikuši uzlikto sodu apstrīdēt. Pašvaldības policijā saka, ka tas bijis kāds no mājas iedzīvotājiem. Bet – kā tad sanāk. Rīgas pašvaldības policija vienmēr ir teikusi, ka viņi privātīpašumā bez saimnieka atļaujas ieiet nedrīkst. Šis arī ir privātīpašums. Ar slēdzamiem vārtiem.

Acīmredzot vārtus vaļā atstājis izsaucējs. Ja situācija tāda un pārkāpums ir, policija izraksta protokolus, viņiem tādas tiesības ir. Un kas tad ir izsaucējs? Tas ir kāds mājas iedzīvotājs.

Sodītajiem ir iespēja doties un sodu apstrīdēt, līdzi ņemot dokumentu, kas apliecina, ka tā vieta ir viņu privātīpašums. Iznākumu neviens negarantē, bet dzirdam, ka ir ļoti liela iespēja, ka saliktos sodus atcels.

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • Eeee
  0

  Eeee

  Kas notiek ar mūsu valsti, katrs dara ko vien vēlas. Manuprāt, Latvijā vienīgā Pozitīvā lieta, kas ir palikusi un priecē mani ir daba.

  01.05.2016 18:40

 • Nu re
  0

  Nu re

  Lai tiesa piedzen no policijas kompensāciju par pazemošanu, goda un cieņas aizskaršanu. Tikai tā,

  30.04.2016 12:40

 • Zanda
  0

  Zanda

  Jā, tiešām iespējams tikai Latvijā :D

  29.04.2016 23:09

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas