Par spīti Ušakova solījumiem, piebraukšana pie Vakarbuļļu pludmales joprojām ir maksas

2 komentāri

Rīgas mēra publiskais solījums, ka stāvlaukums pie Vakarbuļļu pludmales maija sākumā nonāks pašvaldības apsaimniekošanā, izrādījās ne plika graša vērts.

Tuvojoties bēdīgi slavenajai Vakarbuļļu autostāvvietai, redzams, ka notikušas izmaiņas – koka būdiņas vietā atvilkts treileris un automātiskās barjeras aizstāj metāla ķēde, turpretī naudas iekasētājs joprojām ir savā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Stāvlaukumi atrodas uz pašvaldībai piederošas zemes, to labiekārtošanai no rīdzinieku kabatas iztērēti 383 000 eiro.

Pašvaldība no priviliģētā nomnieka mēnesī pieprasījusi īpašuma lietošanas maksu aptuveni tūkstošs eiro apmērā. Rīgas dome līgumu slēgusi par 3 stāvlaukumu apsaimniekošanu, taču pievērusi acis uz to, ka tiek bloķēta iela un pieprasīta samaksa par stāvēšanu ielas malā, ko uzņēmējs veic nelegāli.

Pēc Bez Tabu sižeta aprīlī, kad tik atklāta absurdā pašvaldības rīcība, Ušakovs sociālajā vietnē solīja, ka ar maija sākumu stāvlaukumi nonāks pašvaldības pārziņā, kā redzams, tas neatbilst patiesībai.

Pēc Bez Tabu izrādītās intereses par notiekošo Vakarbuļļos no 23. maija stāvlaukumus pie pludmales apsaimniekos pašvaldība un tās būs bez maksas.

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Kaspars
  0

  Kaspars

  Mums tikai sola 23.05.2016 paskatamies ko var musu Mers

  20.05.2016 18:22

 • Elmārs
  0

  Elmārs

  nu i ko tagad?

  19.05.2016 13:07

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas