Jo vairāk velosipēdistu uz ceļiem, jo mazāk negadījumu, uzskata Silenieks

0 komentāri

Jaunā velosezona ir sākusies, un pedāļu minēji jau paspējuši iekļūt pirmajos satiksmes negadījumos. Velosipēdu aktīvists Viesturs Silenieks gan pauž pārliecību – jo vairāk velosipēdistu uz ceļiem, jo mazāk nelaimes gadījumu.

No negadījumos iesaistītajiem vairāk nekā 100 velobraucējiem vienam satiksmes negadījums beidzās letāli. Biežākie negadījumi saistīti ar to, ka automašīnas aizķer pedāļu minēju ar spoguli vai kādu citu gabarītu. Bet negadījumi notiek arī uz ietvēm un gājēju pārejām, kā arī krustojumos, kad kāds kādu nepamana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apdrošinātāji atzīst, ka ir sāpīgi lasīt velosipēdistu pieprasījumus pēc atlīdzības. Veloaktīvists Viesturs Silenieks gan vērš uzmanību uz kādu faktu – jo vairāk velobraucēju, jo mazāk negadījumu. Tas tāpēc, ka bieži vien riteņbraucēji ir autovadītāji un arī otrādi, līdz ar to veidojas savstarpējā sapratne.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas