2 mēnešu laikā teju 300 000 eiro no rīdzinieku kabatas iztērēti bedrīšu lāpīšanai. Kur rezultāts?

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Artūrs ir Bez Tabu žurnālists kopš 2011. gada septembra un nupat ieguvis maģistra grādu Rīgas Stradiņa universitātē! Artūrs ir īsts enerģijas lādiņš - dejo tautas dejas jauniešu deju kolektīvā "Austris", ir zemessargs un vecākās latviešu studentu korporācijas "Lettonia" biedrs.

6 komentāri

Autoceļu stāvoklis pasliktinās ar katru dienu, dekoratīva bedrīšu lāpīšana nenes gaidīto rezultātu.

Bez Tabu skatītāja kļuvusi par aculiecinieci tam, kā pēc mazāk nekā 24 stundām aizlāpītas bedres vietā izveidojas jauna bedre. Šo bezjēdzīgo līdzekļu izlietojumu skatītāja piefiksējusi Rēznas ielas trolejbusu pieturvietā Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bez Tabu rīcībā esošā informācija liecina, ka jau pieminētās bedres aizlāpīšana izmaksājusi aptuveni 125 eiro. Rīgas domes Satiksmes departamentā neko briesmīgu šajā gadījumā nesaskata.

Una Ahuna-Ozola
Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve

Kad pilda bedrīti ar nepilno tehnoloģiju, tad ir pieļaujams, ka bedre diezgan ātri atjaunojas. Iespējams, tas noticis nākamajā dienā, jo tā ir pieturvieta, kur uzreiz pēc bedres aizklāšanas pārvietojas daudzi smagi transportlīdzekļi. Līdz 15. maijam visas bedres atkārtoti tiks labotas ar karsto tehnoloģiju.

Šā gada pirmajos 2 mēnešos bedrīšu remontam Rīgā iztērēti jau 274 tūkstoši eiro. Aplūkojot ceļu stāvokli, rodas iespaids, ka nauda izkūpējusi gaisā. To apliecina arī skatītāja iemūžinātais video Spulgas ielā. Video redzams, ka ceļu labotāji bedres grants ceļā lāpa ar asfaltbetonu.

Neticami, bet arī šādai rīcībai Rīgas domes Satiksmes departamentā atrada attaisnojumu: “Ielu uzturēšanas sarakstos šī iela norādīta kā asfaltēta. Līdz ar to bedrīšu aizklāšana ar asfaltbetonu ir pieļaujama.”

Iedzīvotājiem gan radies jautājums. Ja iela skaitās asfaltēta, kādēļ pērn ielu greiderēja?

Foto

6 komentāri

TOP komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas