Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Satiksme

Leišu zagļi pēc mūsu zemnieku traktoriem ierodas ar BMW. Auces zemnieks nenobijās!

Leišu zagļi pēc mūsu zemnieku traktoriem ierodas ar BMW. Auces zemnieks nenobijās! 3

Izrādās, ka Latvijas pierobežā dzīvojošajiem zemniekiem ir jāprot ne vien nodarboties ar lauksaimniecību vai lopkopību, bet arī ar pašaizsardzību un savas pazudušās mantas pēdu dzīšanu. Par to pārliecinās Auces puses zemnieku saimniecības īpašnieks, pēc kura kādas nakts piedzīvojumiem var sarakstīt kriminālromānu vai rokasgrāmatu tiem, kuru sētā paviesojušies zagļi no Lietuvas.

Medību suņi uz šosejas izdzen briedi, kas izraisa smagu avāriju. Kuram jāatbild par sekām?

Medību suņi uz šosejas izdzen briedi, kas izraisa smagu avāriju. Kuram jāatbild par sekām? 29

Pagājušajā nedēļā Latviju pāršalca ziņa par smagu autoavāriju uz Jelgavas šosejas, kur uz braucamās daļas izskrēja alnis. Iznākums bēdīgs. Meža dzīvnieks pagalam, auto pārvērties lūznī, tā vadītājs guvis traumas. Šajā gadījumā, iespējams, varētu teikt, ka pats braucējs ir vainīgs, jo nav pamanījis uz braucamās daļas esošo dzīvnieku. Bet, kā ir situācijās, ja dzīvnieks uz ceļa tiek izdzīts medību laikā? Vai daļa vainas nav jāuzņemas medniekiem?

“Sviests”! Autovadītāji kritizē CSDD, kas atsaka “tiesību” maiņu ārzemēs deklarētiem latviešiem

"Sviests"! Autovadītāji kritizē CSDD, kas atsaka "tiesību" maiņu ārzemēs deklarētiem latviešiem 23

Ikvienas valsts un tās iestāžu pienākums ir rūpēties par savu pilsoņu labklājību un drošību. Jā, iespējams, ka daudzi Latvijas iedzīvotāji, šo padzirdot, sāk skaļā balsī smieties, jo ir zaudējuši ticību Latvijas pārvaldītājiem. Iespējams, ka šiem cilvēkiem var pievienoties kāds kungs, kurš uz savas ādas izbaudījis, kā pats saka, – absolūtu nejēdzību saistībā ar CSDD un tiesību apmaiņu.