Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Pie stūres

Pie stūres

Viss par un ap satiksmi! Tu un tavs auto, Latvijas ceļi - neceļi, policija, sodi, tehniskā apskate, degviela u.c.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

“Rīgas satiksmes” kontrolieri pārkāpumos soda nevainīgos! Iespējams, lai piepelnītos

"Rīgas satiksmes" kontrolieri pārkāpumos soda nevainīgos! Iespējams, lai piepelnītos 9

SIA “Rīgas satiksme” darbinieks izraksta sodu par braukšanu bez biļetes sievietei, kura nemaz nav pārvietojusies ar sabiedrisko transportu konkrētajā brīdī. Sieviete ir izmisumā piespriestā soda dēļ. Svešinieks, kurš pārkāpis sabiedriskā transporta lietošanas noteikumus, biļešu kontrolierim uzrādījis viņas iepriekš pazaudēto personalizēto e-talonu, savukārt kontroles darbinieks pārkāpis likumu, nepārliecinoties par bezbiļetnieka identitāti.

FOTO! Saeimas autobāze ar miljonu budžetu un zelta maliņām

FOTO! Saeimas autobāze ar miljonu budžetu un zelta maliņām 3

Saeimas autoparks ir izvietots trīs stāvos, gandrīz vai Rīgas centrā, Skanstes ielā. Autobāzei ir savs ābeļdārzs, garāžas, remontdarbnīca un pat benzīna uzpildes stacija, kurā degviela ir par aptuveni 10 centiem lētāka, jo to iepērk vairumā, rīkojot iepirkumu. Kopējā platība ir aptuveni divi ar pusi hektāri. Tās esot tā saucamās zelta maliņas, jo šo teritoriju iekārojot daudzi.

Skaties, pie kā iekāp! Nelegālie “Taxify” taksisti turpina piepelnīties

Skaties, pie kā iekāp! Nelegālie "Taxify" taksisti turpina piepelnīties 8

Lai varētu piedāvāt taksometru pakalpojumus, ir nepieciešams samaksāt par licenci un saņemt īpašas dzeltenās numura zīmes, ar kurām aprīkot taksometru. Ja pēc izsaukuma šāda automašīna atbrauc jums pakaļ, varat būt drošs, ka tiek piedāvāti legāli taksometru pakalpojumi, taču, ja ierodas privāta automašīna bez jebkādām taksometra pazīmēm – ko darīt, sēsties un braukt cerībā, ka neviens jūs neapkrāps?

Taksometru vadītājus šauj, dur, žņaudz. Kādas ir viņu iespējas sevi pasargāt?

Taksometru vadītājus šauj, dur, žņaudz. Kādas ir viņu iespējas sevi pasargāt? 1

Kas ir pirmais, kas nāk prātā, kad izdzirdam – konflikts ar taksistiem? Savstarpējā rēķinu kārtošana starp pasažieru pārvadātājiem, cīnoties par vietu Vecrīgā, vai arī neapmierinātu klientu sūkstīšanās, ka viens otrs taksists šo ir apkrāpis. Daudz mazākas ir asociācijas par nopietniem uzbrukumiem, lai gan šā gada pirmajos mēnešos tādi jau ir bijuši. Un nav noslēpums, ka nereti pie taksometra stūres var redzēt sievietes. Kā viņi sevi pasargā?

Leišu zagļi pēc mūsu zemnieku traktoriem ierodas ar BMW. Auces zemnieks nenobijās!

Leišu zagļi pēc mūsu zemnieku traktoriem ierodas ar BMW. Auces zemnieks nenobijās! 3

Izrādās, ka Latvijas pierobežā dzīvojošajiem zemniekiem ir jāprot ne vien nodarboties ar lauksaimniecību vai lopkopību, bet arī ar pašaizsardzību un savas pazudušās mantas pēdu dzīšanu. Par to pārliecinās Auces puses zemnieku saimniecības īpašnieks, pēc kura kādas nakts piedzīvojumiem var sarakstīt kriminālromānu vai rokasgrāmatu tiem, kuru sētā paviesojušies zagļi no Lietuvas.

Medību suņi uz šosejas izdzen briedi, kas izraisa smagu avāriju. Kuram jāatbild par sekām?

Medību suņi uz šosejas izdzen briedi, kas izraisa smagu avāriju. Kuram jāatbild par sekām? 29

Pagājušajā nedēļā Latviju pāršalca ziņa par smagu autoavāriju uz Jelgavas šosejas, kur uz braucamās daļas izskrēja alnis. Iznākums bēdīgs. Meža dzīvnieks pagalam, auto pārvērties lūznī, tā vadītājs guvis traumas. Šajā gadījumā, iespējams, varētu teikt, ka pats braucējs ir vainīgs, jo nav pamanījis uz braucamās daļas esošo dzīvnieku. Bet, kā ir situācijās, ja dzīvnieks uz ceļa tiek izdzīts medību laikā? Vai daļa vainas nav jāuzņemas medniekiem?

“Sviests”! Autovadītāji kritizē CSDD, kas atsaka “tiesību” maiņu ārzemēs deklarētiem latviešiem

"Sviests"! Autovadītāji kritizē CSDD, kas atsaka "tiesību" maiņu ārzemēs deklarētiem latviešiem 23

Ikvienas valsts un tās iestāžu pienākums ir rūpēties par savu pilsoņu labklājību un drošību. Jā, iespējams, ka daudzi Latvijas iedzīvotāji, šo padzirdot, sāk skaļā balsī smieties, jo ir zaudējuši ticību Latvijas pārvaldītājiem. Iespējams, ka šiem cilvēkiem var pievienoties kāds kungs, kurš uz savas ādas izbaudījis, kā pats saka, – absolūtu nejēdzību saistībā ar CSDD un tiesību apmaiņu.