Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Pie stūres

Pie stūres

Viss par un ap satiksmi! Tu un tavs auto, Latvijas ceļi - neceļi, policija, sodi, tehniskā apskate, degviela u.c.

“Avārijas novēroju gandrīz katru mēnesi,” iedzīvotāji turpina pieprasīt drošības uzlabojumus Juglas un Murjāņu ielas krustojumā

"Avārijas novēroju gandrīz katru mēnesi," iedzīvotāji turpina pieprasīt drošības uzlabojumus Juglas un Murjāņu ielas krustojumā 3

2016. gadā Valsts policijā reģistrēti 8 ceļu satiksmes negadījumi Murjāņu un Juglas ielas krustojumā, šogad nepilna pusgada laikā jau fiksēti 7 negadījumi. Turklāt daudzi autovadītāji izvēlas formēt saskaņoto paziņojumu, policijai neziņojot. Valsts policija uzskata, ka būtu nepieciešams mainīt luksofora darbību, un sola rakstīt vēstuli Rīgas domes Satiksmes departamentam, lai vērstu uzmanību šim jautājumam.

Rīgā parazitē pamesti taksometri! Sekas pašvaldības vieglprātīgi izsniegtajām “takšu” licencēm

Rīgā parazitē pamesti taksometri! Sekas pašvaldības vieglprātīgi izsniegtajām "takšu" licencēm 10

Rīgas apkaimes apsēduši ilgstoši nekustināti taksometri. Iedzīvotāji dusmojas, ka dīkstāvē atstātie spēkrati sarežģī Rīgas jau tā samilzušo spēkratu novietošanas problēmu, kā arī traucē citiem satiksmes dalībniekiem. Rīgas domes Satiksmes departaments, lemjot par taksometru licences izsniegšanu, nenoskaidro, vai komersanti ir parūpējušies par infrastruktūru taksometru ilgstošai novietošanai.

”Ejiet ellē!” Gaiķu pagasta pārvaldes vadītāja ”pasūta” Bez Tabu!

“Ejiet ellē!” Gaiķu pagasta pārvaldes vadītāja “pasūta” Bez Tabu! 21

Kā zināms, tad šovasar Latvijā notiks pašvaldību vēlēšanas. Teju visi politiķi steidz šo laiku izmantot, lai kameru priekšā spodrinātu spalvas un ”aizmālētu” acis lētticīgajiem vēlētājiem. Tikai ne Saldus pusē, jo Gaiķu pagasta pārvaldes vadītāja ”pasūta” Bez Tabu, piemirstot, ka ir ierēdne.

“Nevajag bojāt to, kas labi ir uztaisīts” – velosipēdistu cīņa par veloceļa stāvokli!

"Nevajag bojāt to, kas labi ir uztaisīts" - velosipēdistu cīņa par veloceļa stāvokli!

Pavasara iestāšanās lielu sabiedrības daļu mudina pievērsties aktīvam dzīvesveidam. Latvijā katru sezonu tiek veidoti jauni celiņi, kuri piemēroti velosipēdu un skrituļslidu cienītājiem, kā arī citiem, kuri vienkārši iecienījuši garas pastaigas. 2015. gads nāca ar priecīgu ziņu – tika atklāts jauns veloceļš maršrutā Rīga-Jūrmala, tomēr mūžs tam nebija garš…

“Ja stūri pagriezt vari, tad brauc kaut uz Rīgas centru!” Kvadraciklu nomas melnā puse

"Ja stūri pagriezt vari, tad brauc kaut uz Rīgas centru!" Kvadraciklu nomas melnā puse

Siltas un saulainas dienas beidzot ir pārņēmušas arī Latvijas teritoriju. Tas nozīmē, ka iedzīvotāji sāk pievērsties aktīvai atpūtai. Aizvadītajā nedēļas nogalē vairāki cilvēki smagā stāvoklī bija nogādāti slimnīcā. Par iemeslu tam – pārgalvība un neapdomība, braucot ar kvadraciklu. Sezona tikai tikko ir sākusies! Ja šobrīd situācija ir tik kritiska, kas būs tālāk?

Bizness “Rīgas mikroautobusu satiksmes” mērcē jeb putekļu rīšana Jelgavas pusē

Bizness "Rīgas mikroautobusu satiksmes" mērcē jeb putekļu rīšana Jelgavas pusē 3

Kad izkāp no autobusa, drēbes un somas ir pārklājušās ar putekļu kārtu, visi, kuri sēž autobusā, pārbrauciena laikā tur ciet mutes. Tā braucienus sabiedriskajā transportā raksturo Jelgavas novada Zaļenieku iedzīvotāji. Ja līdz šā gada sākumam viss ir kārtībā, nu cilvēki labāk izvēlas stopot, nevis braukt ar autobusu.

Policistam vienmēr taisnība! Vai tiešām? Apsūdzību ātruma pārkāpšanā šoferis sauc par safabricētu

Policistam vienmēr taisnība! Vai tiešām? Apsūdzību ātruma pārkāpšanā šoferis sauc par safabricētu 4

Tas bija šā gada februāris, kad policijas lielajā sanāksmē tās priekšnieks Ķuzis paziņoja, ka turpmāk policistiem būs jābūt izpalīdzīgākiem. Proti, policisti vairs neslēpsies krūmos, bet gan būs vairāk redzami ielās un palīdzēs ķibelēs nonākušajiem autovadītājiem. Par pretējo ir pārliecināts mūsu nākamā stāsta varonis, kurš saka, – ja vajadzēs, taisnības meklējumos ies kaut līdz Augstākajai tiesai.

“Man jāmaksā, lai nokļūtu darbā!” Ugunsdzēsēji neizpratnē par Jūrmalas iebraukšanas noteikumiem

"Man jāmaksā, lai nokļūtu darbā!" Ugunsdzēsēji neizpratnē par Jūrmalas iebraukšanas noteikumiem 6

No pirmā aprīļa sācies periods, kad par iebraukšanu Jūrmalā jāmaksā, vienreizējas iebraukšanas maksa ir 2 eiro, iebraukšanas caurlaide vienam mēnesim – 31 eiro, visai sezonai (no 1. aprīļa līdz 30. septembrim) – 107 eiro. Jāmaksā arī Valsts policijas un Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekiem, kuru darbavietas atrodas Jūrmalā, bet paši dzīvo citur.