Salauzts žoklis, operācija – tik smagi piekauj vīrieti Rīgas naktsklubā apsargu klātbūtnē

2 komentāri

Zila acs, salauzts žoklis un neskaidrība, vai pieci zobi paliks savās vietās – gana skumja bilance jeb sausais atlikums Rīgā esošā kluba apmeklējumam, kas bija domāts, lai izpriecātos draugu kompānijā, jo ikdiena paiet, strādājot Lielbritānijā.

Aiziet uz klubu, dejo, atpūšas. “Pēkšņi man kāds iesita no aizmugures. Sāka sist trīs cilvēki, ar kājām un tā tālāk. Tad pieskrēja mans draugs, kuru apsargi izveda ārā,” stāsta vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apsargi cietušo, kuram visa seja asinīs, aizved uz tualeti. Apsargi vaicājuši, vai izsaukt mediķus, vai ko citu darīt, taču tajā brīdī vīrietis no sāna saņēmis sitienu. “Tas bija garš vecis, viss melnās drēbēs,” atceras cietušais.

Vīrietis ir pārliecināts, ka sitējs ir no tās pašas kompānijas, ar kuru sanācis konflikts. Viņam nav skaidrs, kādēļ apsargi pieļāvuši sišanu tualetē.

Pie mediķiem cietušais aizbrauc nākamajā dienā, jo tajā vakarā neatliekamo medicīnisko palīdzību neviens neizsauc. Mediķi teica, ka vīrietim nepieciešama operācija, jo daudz kas esot salauzts.

Foto

Oficiāls komentārs no kluba vadības:

Varam Jums apstiprināt, ka šā gada 26. martā naktsklubā Friends notika konflikts starp divām kompānijām. Apsardzes darbinieki izraidīja no kluba telpām abas konfliktējošās puses. Abas puses atteicās no policijas un ātrās medicīniskās palīdzības izsaukšanas. Saistībā ar šo konfliktu sadarbojamies ar Valsts policiju un no turpmākiem komentāriem atsakāmies.

To, pēc kāda likuma panta tālāk rosinās lietvedību, būs atkarīgs no tiesu medicīnas ekspertīzēm, kurās nosakāmi miesas bojājumu apjomi.

Policijā saka, ka lietvedība uz priekšu virzās, viss tiek skaidrots. Arī tas, vai apsargi ir vai nav pazīstami ar pāridarītājiem, bet tam vajadzīgs laiks.

Video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Adele
  +1

  Adele

  Zinto to kontingentu, ar kadu jāsastopas naktslokālos... nav ko tur vainot apsardzi

  08.04.2016 10:54

 • Gatis
  0

  Gatis

  Nu cerēt uz apsargiem tas ir principā necerēt ne uz ko

  08.04.2016 10:53

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas