Sākoties grila sezonai, kokogļu tirgus plaukst un zeļ… Taču – kā atšķirt kvalitatīvu produktu?

0 komentāri

Sākoties pavasara grila sezonai, arvien vairāk pieaug arī kokogļu tirdzniecība. Taču, kā izrādās, te ne viss ir kārtībā…

Kokogles visai plašā sortimentā pārstāvētas gandrīz katrā lielākā tirdzniecības vietā, un reizēm var rasties pamatots jautājums – ar ko vienas ir labākas par citām? Izrādās, ka tomēr ir noteikti ražošanas kritēriji, kuriem izsekojot līdzi veikalā var izdarīt pareizo izvēli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ir zināms, ka pašmājās visai plašs ir kokogļu imports no Ķīnas un citām valstīm, tomēr nereti māc šaubas par to izcelsmi. Var gadīties, ka gala produkts ir iegūts no paletēm, plāksnēm vai arī citiem materiāliem, kas nav gluži tā labākā prakse. Tāpēc pašmāju uzraugošās iestādes ir uzsākušas cīņu ar nekvalitatīvajiem produktiem.

Foto

Video

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas