Šajā jaunajā projektā regulāri skan trauksmes signāls… Kas notiek?!

1 komentārs

Kādā pavisam jaunā ēkā Siguldā uzstādīta ugunsaizsardzības iekārta, kas regulāri un bez acīmredzama iemesla iedarbojas. Vietējie ir neizpratnē – ko lai dara?

Jaunās skeletonistes Endija un Paula zina stāstīt, ka pirmais šāds gadījums noticis septembrī. Pēdējais gadījums noticis naktī no 13. uz 14. martu, bet kā ievērojušas abas meitenes, iedzīvotāji jau pie šī trokšņa pat esot šķietami pieraduši… Viņas velk paralēles ar Zolitūdes traģēdiju, kura arī neviens nereaģēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kļūdainā ugunsaizsardzības sistēma šajā ēkā vietējiem ugunsdzēsējiem jau ir labi pazīstami – šogad vien saņemti vairāki izsaukumi uz šo adresi. Tas, ka signalizācija šajā ēkā skan tik bieži, pēc VUGD pārstāvju domām, nav normāli un par to būtu jārūpējas mājas apsaimniekotājam.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Gatis
    0

    Gatis

    Tās jaunās mājas nav nemaz domātas ziemeļnieku apstākļiem - tādi sitlo zemju projekti

    23.03.2016 09:32

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas