Šai māmiņai Private Bank filiālē pačukstēja, ka laiks meklēt jaunu dzīvesvietu… Kāpēc tā?

1 komentārs

Private Bank meitas kompānijas darbinieki kādai māmiņai pačukstējuši, ka laiks meklēt jaunu dzīvesvietu. Kā tā?

Nepatīkamā ziņa māmiņu piemeklējusi tad, kad pienācis laiks pagarināt īres līgumu – tajā iekļauts punkts, ka ēkas īpašnieks var izlikt no dzīvokļa, pabrīdinot tikai mēnesi iepriekš. Šī māja atrodas Private Bank meitas kompānijas īpašumā un īrniecei kļuvis zināms, ka līdz 2019. gadam tās īpašnieki iecerējuši pārdot sev piederošās ēkas, tostarp arī šo namu Liepājā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Viņa mēģinājusi vērsties vietējā Nekustamā īpašuma pārvaldē, taču tās ierēdņi bijuši nepielūdzami. Izrādās, ka tiesības uz pašvaldībai piederošu dzīvokli sievietei patiešām ir, taču realitātē viņa tajā var tikt tikai tad, kad ir izlikta no esošā. Līdz ar to tuvākajā laikā bērna māmiņai būs jādzīvo stresā par to, ka kuru katru dienu tas varētu notikt.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Gusts
    0

    Gusts

    Vainīga banka

    18.03.2016 19:17

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas