Sadales tīkls vaino bijušo dzīvokļa īpašnieci elektrības zagšanā!

0 komentāri

Pļavnieku iedzīvotāja Līga bijusi ļoti pārsteigta, kad pusotru mēnesi, pēc tam, kad pārdevusi savu dzīvokli, saņēmusi ziņu no Sadales tīkla, ka viņai ir gandrīz četri simti eiro liels parāds par patērēto elektroenerģiju. Visus rēķinus vienmēr apmaksājusi un nekad nekādu parādu neesot bijis.

Izrādās, viņa tiek vainota patvaļīgā pieslēgumā elektroenerģijas uzskaites mēraparātam pievienojot nelegālu vadu. Līga jūtas nepatiesi apvainota, jo neesot nekādu papildu vadu pievienojusi. Turklāt patvaļīgais pieslēgums konstatēts vien pēc tam, kad lauzusi līgumu ar Sadales tīklu un līgumu jau noslēdzis jaunais dzīvokļa īpašnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iespējams, vadu pievienojis jaunais īpašnieks vai tas, kuram dzīvoklis piederējis pirms viņa to iegādājusies. Sadales tiklu pārstāvis skaidro, ka viss ir likumīgi, jo patvaļīgais pieslēgums mēraparātam konstatēts tajā pašā dienā, vien dažas stundas pēc tam, kad mainījušies līgumslēdzēji.

Faktiski, dzīvoklis tai dienā vēl skaitījies Līgas īpašums un izskatījies, ka nelegālais vads jau bijis ilgstoši. Aprēķins veikts saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumiem, un nu Līgai nāksies vien maksāt norādīto summu, kas šoreiz ir trīsdesmit eiro mēnesi par visu iepriekšējo gadu.

Lai vēl kādam nesanāktu līdzīgi, pirms pērk un pārdod īpašumus un pārslēdz līgumus, palūgt, lai speciālisti pārbauda mēraparātus. Līga ir izmisumā un nezina, kā pierādīt, ka nav vainīga. Kā šādā situācijā būtu jārīkojas vispareizāk?

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas