Rīgas satiksmes pasažieri sūdzas, ka sabiedriskajā transportā spiesti salt

3 komentāri

Rīgas satiksme šodien nākusi klajā ar informāciju, ka pērn salīdzinājumā ar 2014. gadu sabiedriskajā transportā pieķerti par 10% mazāk ”zaķu”. Respektīvi pērn piefiksēti – 70 884 bezbiļetnieki. Raidījuma Bez Tabu redakciju teju katru dienu sasniedz kāds vēstījums par Rīgas satiksmi. Šoreiz par to, ka sabiedriskajā transportā ir ļoti zema gaisa temperatūra un pasažieri ir nosaluši.

TV3 raidījums Bez Tabu veica eksperimentu, lai noskaidrotu, kāda situācija ir galvaspilsētas sabiedriskajā transportā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

15. trolejbusa, kas pat dienas vidū ir piepildīts ar pasažieriem, salonā ļoti labi var dzirdēt, kā darbojas apsilde. Trolejbusā pavadītas 15 minūtes, kuru laikā termometra stabiņš tiecas pretī vasarai.

Foto

Tiesa, citos transportlīdzekļos situācija ir pretēja, gaisa temperatūra patiešām īpaši neatšķiras no āra temperatūras.

Šobrīd apkures sistēmas darbojas uz pilnu jaudu, un tas ir maksimums, ko no tām var sagaidīt. Rīgas satiksme nav definējusi, cik lielai temperatūrai jābūt transportā, taču pasažieri labprātāk pārvietotos siltākā transportā.

Pārvadātājs vainu noveļ uz to, ka pieturvietas ir pārāk tuvu viena otrai. Atveroties durvīm, tiek zaudēts liels siltuma daudzums.

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • Pēteris
  +1

  Pēteris

  Pagaidiet, kad ārā būs +5, trolejbusos varēs izcepties!

  13.01.2016 07:48

 • Baiba
  +1

  Baiba

  Ja tas ir maksimālais siltums, tad kas tie par autobusiem, vienmēr ir auksts

  12.01.2016 21:17

 • Lelde
  0

  Lelde

  Ja sudzaties ka R.S autobusos ir auksts, paskataties kas notiek vilcienos, durvis salst ciet!

  14.01.2016 19:04

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas