Rīgas dome atklāj, kur palikušas “pazudušās” Ņivas. Skaties video!

0 komentāri

Visai lielu interesi izraisījis Bez Tabu sižets par Rīgas domes īpašumā esošajām Ņivām, kas pirms pieciem gadiem par vērienīgu naudas summu tika iegādātas sniega tīrīšanai, taču pēdējā laikā pilsētas ielās vairs nav manāmas. Pašvaldība apliecina, ka ar spēkratiem viss ir kārtībā.

Jāpiebilst, ka nebija viegli pierunāt pašvaldības pārstāvjus parādīt minētās automašīnas, taču, izrādās, ka Ņivas nekur pazudušas neesot – tās tiek izmantotas pašvaldības vajadzībām un pilda dažādas funkcijas. Auto izmanto pašvaldības tehniskie darbinieki, lai veiktu savus ikdienas darbus. Pēc darba automašīnas tiek novietotas Rīgas namu pārvaldnieka teritorijās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pašvaldības pārstāvji gan vērš uzmanību uz to, – ja Ņivām jāveic darbi kādā no Rīgas apkaimēm vairākas dienas pēc kārtas, tās netiek nogādātas atpakaļ savā ierastajā bāzes vietā.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas