Rīgas Doma apmeklētāji koncerta vietā spiesti skatīties uz ”stabu”

1 komentārs

Ziemassvētki un Jaunais gads ir laiks, kad mūziķiem darba pilnas rokas. Koncerts tur, koncerts citur. Protams, ka daudzi mūzikas cienītāji steidz izmantot šīs iespējas apmeklēt mūzikas pasākumus ne vien neskaitāmajās koncertzālēs visā Latvijā, bet arī baznīcās.

Tostarp arī Rīgas Domā. TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no rīdziniekiem, kuri iegādājušies biļetes uz koncertu Rīgas Domā, bet neko vairāk kā zāles kolonnas nav redzējuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Koncerta apmeklētāju vidū bija arī Saeimas deputāts Kārlis Seržants, kurš atklāj, ka koncerta vietā varēja vērot tikai Rīgas Doma stabus. To apstiprina arī citi koncerta apmeklētāji.

Koncerta apmeklētāji stāsta, ka, pērkot biļetes, nekur nav bijusi norāde, ka attiecīgās sēdvietas atrodas aiz kolonnas.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Jūrmalnieks
    +1

    Jūrmalnieks

    Es jau krietni sen nolēmu, ka Domā kocertus apmeklēt man nepatīk tieši tāpēc, jo man ļoti svarīgs ir arī vizuālais faktors! Ja gadās saņemt kādu ielūgumu uz turieni, tad tomēr paskatos arī plānā, kas atrodams internetā!

    29.12.2015 22:57

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas