Rekets Jelgavas veikala autostāvvietā! Iedzīvotāji nav informēti par jauno ”parkošanās” kārtību

27 komentāri

Rekets – tā jauno ”parkošanās” kārtību pie viena no Jelgavas tirdzniecības centriem vienā vārdā raksturo vairāki šoferi.

Tātad kārtība šāda: ”noparkojies”, dodies uz veikalu, piereģistrē numuru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Automašīnu drīkst novietot stāvēšanai divas stundas bez maksas, ja ilgāk – piemaksā, šāda situācija šeit valda jau pusgadu, bet vietējie iedzīvotāji par to nezina.

Foto

Arī norādes, kas informē par stāvvietā pastāvošo kārtību nav pietiekamā daudzumā, un ir grūti saskatāmas. Daudzi veikala apmeklētāji par it kā nepareizu automašīnas novietošanu jau saņēmuši sodus.

 

Video

27 komentāri

TOP komentāri

 • Baiba
  +4

  Baiba

  Nu, vispār Jelgavas vēstnesī to pus gadu atpakaļ par to bija rakstīts. Paši vainīgi, kuri neseko līdz pilsētas jaunumiem..

  12.03.2016 15:18

 • Didzis Vidins
  +4

  Didzis Vidins

  Nu bet kur problēma piereģistrēt to numurzīmi? Neprasa tas daudz laika. Un arī informācija ir pieejama.

  12.03.2016 14:38

 • Māris
  +3

  Māris

  Esmu jelgavnieks un autoriem nevajag no mušas ziloni izpūst. Nekādu problēmu ne man, ne arī kaut vienam manam paziņai nav bijušas. Šis drīzāk ir Jelgavas anti reklāmas pasūtījuma darbs.

  12.03.2016 15:27

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas